Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy mondhatnám el az osztályt...

Hogy mondhatnám el az osztálytársaimnak, hogy van egy kislányom?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 13 hónappal ezelőtt született meg a gyermekem. Mielőtt bárki megszólna, nem terveztük, vigyáztunk, és ma sem értjük, hogy eshettem teherbe - de megtartottuk, és most ő az én leggyönyörűbb csillagom :)


Azonban a nyáron elköltöztünk jóformán az ország másik felébe. A párom jött velünk - szerencsére sikerült elhelyezkednie -, és a szüleimmel lakunk.

A gond az új iskolámban adódott. Tudom, hogy butaságnak tűnik, de bár nagyon kedves és jófej osztályom van, elképesztően gyerekesek tudnak lenni, és nekem eleinte valahogy nem fűlött a fogam ahhoz, hogy meséljek a lányomról, nehogy elkönyveljenek valami idióta, felelőtlen tiniként. Idővel egyre furcsább lett volna közölni velük ezt a tényt, talán el sem hinnék - de úgy érzem, nem akarom tovább húzni a dolgot, mert előbb-utóbb úgyis kiderül.

Ugyanis mostanára összebarátkoztam velük, és egyre gyakrabban hívnak bulizni, vagy ide-oda. Egy ideig könnyű volt kimagyarázni magam, mert én szívesebb vagyok otthon a kislányommal, kihasználok minden percet, amit vele tölthetek, de nem mondhatom mindig azt, hogy dolgom van.

És igazság szerint nem is akarok tovább hazudozni...


2010. okt. 25. 19:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha azzal kezded, hogy nem akarod eltitkolni tovább, akkor az jön le az egészből, hogy szégyenként éled meg...említsd meg mellékesen egy beszélgetés alkalmával, így a többiek is látják, hogy nem gázos a dolog, és nem változik meg a véleményük rólad.
2010. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%

Ne mondd el nekik!!! Be fognak skatulyázni, és le fognak sajnálni!


Hidd el az emberek többsége nem olyan kedves lelkű mint Te vagy! A többség egy birkanyájra emlékeztet! Az egyik elkezd bégetni, megy utána a többi is! HA nem akarsz kiszúrni magaddal, akkor sajnos tagadd le, vagy legalábbis ne említsd meg nekik! Ahogy írtad, ők még gyerekesen viselkednek, tuti nem úgy ahogy azt te elvárnád!


Ha középsulis vagy, akkor bírd ki, azt a két évet (érettségiig) és majd azután mond el, persze azoknak akik igazán közel kerültek hozzád... A tanárok is le fogják húzni a jegyeidet, márpedig, ha az oszt.társaidnak elmondod, borítékolhatod, hogy ők is megtudják!


Ne tolj ki magaddal ennyire!

2010. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
21%
Ha nem volt szegyen megcsinalni, akkor elmondani se legyen az!!!!!
2010. okt. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a szex egy természetes dolog még a tizenévesek körében is,hát az hogy történt egy kis baleset az meg bárkivel előfordulhat még felnőttekkel is!Jól tetted hogy nem vetetted el!Mondd el nyugodtan és légy büszke a te kis Csillagodra!


37N

2010. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem anno 2 osztálytársam is szült,imádtuk a babáikat és senki nem itélte el őket hanem inkább segitettünk nekik.
2010. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!