Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mely hivatalos szervhez...

Mely hivatalos szervhez fordulhatok a problémámmal? Roppant kellemetlen!

Figyelt kérdés
A vezetéknevemről lenne szó,amire nagyon büszke voltam idáig. A vezetéknevem és a szülővárosom,ahol jelenleg is élek,megegyezik. Eddig a mi családunk volt az egyetlen ezzel a vezetéknévvel rendelkező család a városban. Azonban egyszer jött egy levél,a címemre,amin X Károly szerepelt. Károly nevű családtagunk nincs, ezért kis utána járással megtudtam,hogy ugyan a név stimmel,ám a cím nem. Egy kb. 1 kilométerre levő utcáról van szó,ahol kis gyermek született. Mivel nincs apa,így a város nevére anyakönyvezték,tehát az ő vezetékneve megegyezik az enyémmel,illetve a családoméval. Ezzel nem is lenne probléma,ha ez a bizonyos kisgyerek nem nem annak a roma családnak a gyermeke lenne,akik köztudottan a legtöbb rablást, lopást, késelést követték el a városban! Úgy gondolom,hogy beszennyezték a családom nevét. Minket nem kellett volna megkérdezni erről? Ennyi erővel lehetne a gyerek vezeték neve Tóth, Kis, vagy bármi más... Roppant dühítő. Kinél élhetek a panaszommal?
2011. febr. 1. 20:29
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
85%

"Am sem értem h állatoknak miért kell vezetéknév??!!"

Miért, neked is van, nem ? :D Barom.

2011. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

A koromhoz senkinek semmi köze. Illetlenség ilyet kérdezni egy hölgytől,de nyilván a primitív barmok ezt se tudják.

Én nem pontoztam senkit sem fel,sem le,nem is fogom. Majd ha lesz kedvem,akkor reagálok a kommentekre!

2011. febr. 1. 20:46
 13/52 anonim ***** válasza:
64%

Nem cigánybarát vagyok, hanem emberbarát.

Tudod nem mindenki olyan beszűkült agyalágyult, hogy bőrszín alapján ítéljen meg másokat.

Bár tisztában vagyok vele, hogy a hozzád hasonlókkal nem lehet értelmesen kommunikálni a témáról, úgyhogy bele sem kezdek.

L/23

2011. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
65%
23 évesen elég gyerek lehetsz még..
2011. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
43%

20:46

Eddig háromszor raboltak ki, mindháromszor fehérek.

Akkor inkább a saját "fajtámat" kéne fenntartással kezelnem.

És lefogadom, hogy neked világ életedben semmi összetűzésed nem volt még cigányokkal, csak jártatod itt a pofád.

Általában mindig azok utálják hatalmas elánnal a cigányokat, akik még életükben a közelükben sem jártak.

A hülyeség terjed, remélem nem fogsz szaporodni.

L/23

2011. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
79%
nem óhajtom védeni a cigányokat, ( eddig csak rossz tapasztalataim voltak) de ilyenen fennakadni és valamilyen szervhez fordulni na az azért kissé túlzás. az egoizmusod ennyire ne legyen határtalan.
2011. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
13%
remélem meg te meg az összes többi ilyen gondolkodásmódú megdöglik rövid időn belül.
2011. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
67%

Akkor én meg beperlem a Király L. Norbit, mert az én nevemre meg ő hozott szégyent.


Milyen szomorú, hogy csak a neved különleges benned.


(Egyébként nem írtad ki, hogy nő vagy, ezért nem volt illetlenség megkérdezni, idióta.)

2011. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

20:47

Szerintem se kezdj bele,mert nem tudsz meggyőzni. A vér nem válik vízzé,főleg abban a környezetben,ahol ez a gyermek felfog nőni. Esélye sem lesz kitörni abból a környezetből ahol most van,ergó belőle is pont ugyanolyan ember lesz,mint a családja,hiszen az ember a családjától tanul a legtöbbet.

Ember barát? Te mered magadat ember barátnak nevezni,mikor úgy minősítesz másokat,hogy az se tudod kivel beszélsz?! Nyilván,nem azért van a cigányokkal bajom,mert barna a bőre,hanem azért,mert 13 éves koromban úgy megvertek,hogy 6 bordám eltört. Ezt mind egy walkman-ért. A kutyámat megmérgezték,mert féltek tőle,pedig szelíd jószág volt. Na soroljam még,kedves emberbarát 23 éves,mindent tudó nagylány?

2011. febr. 1. 20:56
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

20:40


az más, mert ők örökölték azt a bizonyos nevet.

de ha valakinek azért kell kitalálni egy vezetéknevet, mert az apa ismeretlen, akkor nem lehet csak úgy mindenféle név közül válogatni, vannak olyan nevek, amelyek nem adhatók, úgymond "védettek".

2011. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!