Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Felfedjem a titkot? Ti mit...

Felfedjem a titkot? Ti mit tennétek? Felvennétek ebben az esetben a kapcsolatot az apátokkal, vagy a családjával? Vagy hagynátok az egészet?

Figyelt kérdés
Röviden, tömören: Én egy "véletlenül" lett gyerek vagyok (házasságon kívüli). Apa nélkül nőttem fel. Igaz az édesapám tud rólam, gyerekkoromban sokszor meglátogatott; tőrödött velem. De már vagy 12-15 éve felém sem néz. Ő a feleségévél él és a két féltestvéremmel (ők idősebbek nálam). Ők nem tudnak rólam. Ti mit tennétek?! Felvennétek ebben az esetben a kapcsolatot az apátokkal, vagy a családjával?! Vagy hagynátok az egészet?!
2011. márc. 18. 21:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem, hogy a féltesók pozitívan állnának a dologhoz, hiszen kiderülne, hogy apád csalta az anyjukat, abból lettél te. Nem fognak örülni, hiába nem te tehetsz róla.
2011. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De előbb utóbb kiderülnek az ilyen dolgok. Én még nem hallotam olyanról, hogy nem.. Így talán jobb előbb mint utóbb.
2011. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt van egy kérdés-e,hogy hivatalosan elismert-e? Vagy a nevére vett,vagy nem.Ha nem vagy nagykorú én biztos inditanák ellene apasági pert.Mert a kiskorú esetében a kiskorú indit,és a szülője képviseli.Hátha megérné,pláne ha van értékes vagyona,amiből valaha neked is járna.
2011. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!