Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy derítsem ki kik az igazi...

Hogy derítsem ki kik az igazi szüleim?

Figyelt kérdés

nem akarom szüleimet megbántani ezért úgy szeretném hogy ne tudjanak róla... szóval nagyon érdekel kik az biológiai szüleim és szivesen megismerném őket csecsemő kortmtól ők a szüleim de nagyon kiváncs vagyok hogy álljak neki hol kezdjem el a kutakodást?

14/l véleményeket is kérnék hogy szerintetetk jó ötlet-e őket felkeresni...


2011. máj. 14. 21:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Én nem keresném őket. Azok az igazi szüleid, akik felneveltek.
2011. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
Én sem keresném őket,mivel kiskorodtól eldobtak,intézetbe adtak és ez azt jelenti,hogy nem akartak Téged.És mivel Te nem érdekled őket én nem keresném őket a helyedbe...
2011. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen egyetértek az elöttem szólóval.Te dolgod,de a megbántottságot nem tudod elkerülni.

Az mellett engem sem az igazik neveltek fel,de köpök a vérszerintire.Azok a szüleim,akik felneveltek,cseppet nem érdekel a biológiai.Még megtaposnám...

2011. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
18 évesen besétálsz a gyámhivatalba és bejelented, hogy szeretnéd felvenni a kapcsolatot a vérszerinti szüleiddel. Ők levélben értesítik őket arról, hogy keresed őket és ha akarnak, X címen megtalálnak. Nem adják ki az adataikat neked.
2011. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
engem nagyon érdekelne nevelőintézetbe nem adtak újszülött korom óta vagyok itt csak érdekelne a dolog szeretem ezt a családom nagyon de érdekel hogy milyen lett volna ha nem náluk lennék hanem a biológiai szüleimnél és kit tudja lehet hogy van testvérem is akirőől nem tudok érdekel miilyen lenne úgy az életem :) de azért köszi
2011. máj. 14. 22:14
 6/31 anonim ***** válasza:
55%

Kedves első 3 kommentező!

Miért van az, hogy a válaszsadók zöme képtelen a kérdésre válaszolni?

Nem azt kérdezte a kérdező, hogy szerintetek felvegye-e a kapcsolatot, hanem hogy hogyan tegye.

Ha nem értetek vele egyet, akkor ne segítsetek neki, és ne válaszoljatok.

Hihetetlen hogy hány ilyen van, mint ti.

2011. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
29%
gondolom itt olyanok pontozzák le a népet ész nélkül,akik eldobták a kölküket!!
2011. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%
És te ezért írtál?mert éppenséggel neki nem válaszoltál! leszel szíves nem a kommentelőket leszólni,ha már a kérdésre egyébként sem adsz semmiféle választ.Hihetetlen mennyi ilyen ember van mint te... -.-
2011. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%

Nincs igazuk az előttem szólóknak: Egyáltalán nem biztos,hogy "eldobtak!" Lehet,hogy csak a körülményeik nem voltak megfelelőek egy gyerek felneveléshez.

Te csak 18 éves korod után tudod őket keresni.

De talán jó lenne,ha megbeszélnéd ezt a nevelő szüleiddel. Az őszinteség fontos minden kapcsolatban. Ha téged ez foglalkoztat,akkor a velük való kapcsolatod is megromolhat,ha titkolódzol. Mondd el,hogy szereted őket,de szeretnéd tudni,hogy miért hagytak el. Ha rendesek,akkor ezt meg fogják érteni.

Ismerek olyan gyereket,akinek segítettek a nevelőszülei.

Kiderül,hogy az anyukája 15 évesen szülte,és nem tudta eltartani,azért kellett örökbe adnia. Van két testvére is,és mindkét családnak jó a kapcsolata egymással.

Lehet,hogy csalódás ér,de a bizonytalanság sokkal rosszabb.

2011. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Ezt azt hiszem, csak 18 éves korod után tudod úgy megcsinálni, hogy őket ne vondd bele. De szerintem az sem olyan vészes, ha megmondod nekik, hogy nagyon szereted őket, de a kíváncsiság vezérel és érdekel, hogy ki hozott világra. Megmondhatod azt is, hogy a genetikai kötelék nem minden és nem kell semminek megváltoznia attól még, hogy találkoztál az igazi szüleiddel. Szerintem így már sokkal hamarabb is találkozhatsz a biológiai szüleiddel és nem kell titkolózni sem. :) De ez csak egy ötlet, természetesen azt teszel, amit szeretnél. Sok sikert! 22/L
2011. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!