Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hunor, Nimród, vagy Zalán?

Hunor, Nimród, vagy Zalán?

Figyelt kérdés
Útban van a kisfiúnk és már tervezgetjük a nevet. Én vagyok a biológiai apja, de nem szeretném ha a párom elhanygolva, vagy mellőzve érezné magát, mivel szeretném ha érzelmileg az ő kisfia is lenne. Tehát én szeretném, ha Hunor lenne, de a párom Nimródot akar, amiről nekem egy hagyományörző bolt jut eszembe. A píci édesanyja azonban a Zalán nevet kedveli, így patthelyzet alakult ki. Kinek melyik tetszik jobban?
2011. jún. 27. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
Talán még a Zalán... de az se nagyon tetszik:S
2011. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:

Bocsi, de szerintem a párodnak semmi köze nincsen a gyerek nevéhez...

Ha a három név közül kellene választani, akkor én a Zalánt választanám.

2011. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
ti két pasi vagytok?
2011. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
Szerintem a Hunor nagyon szép név, mindig is tetszett
2011. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
74%

Lécci-lécci, válasszatok már neki valami olyat, amivel nem fog évekig szívni az iskolában, meg utána egész életében...


A Nimród az egy vadászmagazin, a Hunor alapból szörnyű, no és voltatok-e már nyaralni a Zalán? ;)


(Hogy ki a biológiai apja, az meg hogy jön ide?? És miért érezné magát elhanyagolva a párod attól, hogy van véleményed a névválasztásról? Sehogyse értem, de szerintem mindhárom név szörnyű.)

2011. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:

Most ti 3-an éltek, két nő egy pasi, vagy 2 pasi, 1 anya? Nimród egy vadászújság :)

Melyik megy legjobban a vezetéknévhez? Szerintem adjatok neki 2 keresztnevet, és aki megszüli, az adhassa neki az egyiket.

2011. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy férfi és két nő... De elég zavaros...
2011. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
Az anyának és az apának kell eldönteni a nevét. A párodnak, egy 3. személynek semmi köze a nevéhez!
2011. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:

Mostanság aki olvassa ezt az oldalt az tudja, hogy megy a nagy "adjunk minél magyarosabb nevet a gyereknek" mozgalom szóval nem lepődök meg, mnden héten vagy legalább 3 magyarneves kérdés :)

Nekem ezek közül talán a Zalán, de csak ha muszáj lenne választani, ezért inkább egyik sem :)

A jelenlegi párodnak valóban nincsen köze a gyerek nevéhez, ez vitathatatlan. Szeretheti majd, stb., de a névválasztás apa és anya dolga és kötelessége.

2011. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
Ki fogja nevelni? Merthogy annak kell majd napjában 100-szor használni...
2011. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!