Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hunor, Nimród, vagy Zalán?

Hunor, Nimród, vagy Zalán?

Figyelt kérdés
Útban van a kisfiúnk és már tervezgetjük a nevet. Én vagyok a biológiai apja, de nem szeretném ha a párom elhanygolva, vagy mellőzve érezné magát, mivel szeretném ha érzelmileg az ő kisfia is lenne. Tehát én szeretném, ha Hunor lenne, de a párom Nimródot akar, amiről nekem egy hagyományörző bolt jut eszembe. A píci édesanyja azonban a Zalán nevet kedveli, így patthelyzet alakult ki. Kinek melyik tetszik jobban?
2011. jún. 27. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim válasza:
Monjuk Off de a nevem Zoard es sosem csesztettek sem ovodaban sem iskolaban sem sehol :)
2011. júl. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 ekeke ***** válasza:
Huba.
2011. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 ekeke ***** válasza:

JJa, most olvastam vissza, csodás, hogy megszületett!!!!


Amúgy a miénk 3 hete csak azért nem lett Szabolcs, mert én (az apja) az vagyok:)

2011. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:

na szép szeretitek a régi magyar neveket hurrá

most komolyan engem nem érdekel hogy mik vagytok bár megvan a véleményem (de nem ismerlek stb) ugyhogy hagyom is ezt a témát

viszont ki az a debil hülye aki egy internetes oldalra bízza a születendő gyereke nevét?

szegénynek az is elég baj lesz hogy az apja is férfi meg az apja is nem még hogy nimródnak vagy tudom is én minek hívják

szegény gyereknek milyen gyerekkora lesz a szülei melegek egy internetes oldalon döntötték el hogy nimród legyen

tudom ajánlani hogy metéltessétek körül legyen kopasz meg még valamit ami miatt csúfolhatják

nem akarom TÉGED akarlak én megbántani csak ez kicsit sok


a kérdésre a válasz:

kéne tudni a vezeték nevét is mert ahhoz lehet mondani hogy meik a jó

amugy szerintem csináld ugy hogy a gyereke neve:vezetéknév másik apáé (mondjuk kovács) és akkor kovács hunor zalán így mindenkinek kedvezel az anyának is magadnak is és a ,,párodnak,, is

2011. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:

bocsi nem olvastam végig a hozzászólásokat

örülök hogy gyarapodott hazánk népessége

amugy a három név közül a zalán a legszebb

(előző voltam)

2011. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:

bocsi máshol nem tudok üzenni de küldenél nek megy privát üzenetet szeretnék mondani valamit (egyáltalán nem bántás)

még mindig a bunko vagyok kicsit rossz napom volt(nagyon)... és tényleg azért írtam ezeket de szeretnék valamit mondani egy melegnek

2011. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
jó egészséget, a legjobbakat kívánom nektek :)
2011. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi van a picivel?

2012. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:

Hello.

Nagyon jól van szerencsére. Szépen nől már és nagyokat nevet és nemrég kezdett járni. Imádjuk természetesen, egyszerűen gyönyörű kisfiú :)

2012. júl. 9. 13:28
 70/71 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok egészséget kívánok nektek!

Én voltam az előző válaszoló.

2012. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!