Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hunor, Nimród, vagy Zalán?

Hunor, Nimród, vagy Zalán?

Figyelt kérdés
Útban van a kisfiúnk és már tervezgetjük a nevet. Én vagyok a biológiai apja, de nem szeretném ha a párom elhanygolva, vagy mellőzve érezné magát, mivel szeretném ha érzelmileg az ő kisfia is lenne. Tehát én szeretném, ha Hunor lenne, de a párom Nimródot akar, amiről nekem egy hagyományörző bolt jut eszembe. A píci édesanyja azonban a Zalán nevet kedveli, így patthelyzet alakult ki. Kinek melyik tetszik jobban?
2011. jún. 27. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 napietus ***** válasza:
nekem egyik sem tetszik, a Nimródról a vadász újság jut eszembe, a Zalánról a Zalán futása, Hunor meg elepból nem tetszik. szerintem válasszatok egyszerűbb nevet, azzal nehezeb mellélőni.
2011. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
42%
Szia! Nekünk ha a következő babánk fiú lesz a Nimród nevet fogja kapni. Kislányunk az Enéh nevet kapta. A sok idiótával meg nem kell foglalkozni, úgy látom nincsenek tisztában ezen nevek történelmi jelentőségével illetve jelentésével.
2011. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
71%

Bocsi, de nekem mindegyik szörnyű.

Egyébként tényleg érdekelne hogy hoztatok össze egy gyereket hárman.

2011. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
74%
Idióták vagyunk, csak mert nem tetszik? Tisztában vagyok a jelentőségükkel és jelentésükkel, egyszerűen nem tetszenek a hangzásuk alapján.
2011. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:

"Szia! Nekünk ha a következő babánk fiú lesz a Nimród nevet fogja kapni. Kislányunk az Enéh nevet kapta. A sok idiótával meg nem kell foglalkozni, úgy látom nincsenek tisztában ezen nevek történelmi jelentőségével illetve jelentésével."


alapjában egyetértenék veled, de ez Magyarország, a gyerekedet idegileg tönkre fogják tenni az óvodában és iskolában, egész életében viselni fogja a következményeket

2011. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:

ma 12:41


A ti fajtátoknak csak a magyar eredete miatt nem tetszik a név.

2011. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
...Botond, Tas,Töhötöm...
2011. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
max megváltoztatják, ha felnőnek
2011. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
Én a Nimródot mondanám. Az olyan aranyos és kedves név.Ismerek is egyet.De tényleg fura helyzet,majd biztos elmagyarázod...
2011. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 hollófernyiges ***** válasza:
42%
Csak éppen annak a szerencsétlen gyereknek kell együttélnie azzal a történelmi jelentőséggel. Tényleg, legyen akkor Kovács Gilgames, vagy Szabó Nabukodonozor, most úgyis divatos a sumér rokonság.
2011. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!