Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hunor, Nimród, vagy Zalán?

Hunor, Nimród, vagy Zalán?

Figyelt kérdés
Útban van a kisfiúnk és már tervezgetjük a nevet. Én vagyok a biológiai apja, de nem szeretném ha a párom elhanygolva, vagy mellőzve érezné magát, mivel szeretném ha érzelmileg az ő kisfia is lenne. Tehát én szeretném, ha Hunor lenne, de a párom Nimródot akar, amiről nekem egy hagyományörző bolt jut eszembe. A píci édesanyja azonban a Zalán nevet kedveli, így patthelyzet alakult ki. Kinek melyik tetszik jobban?
2011. jún. 27. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:
Erre sajnos nem tudok mit mondani. Szerintem ha távoltartjuk gyerekkorában a homofóbiától, akkor nem lesz gond.
2011. jún. 27. 12:57
 32/71 anonim ***** válasza:

De tényleg lefeküdtetek az anyával? :O


Am sztem Zalán.

2011. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom név nagyon szép.Nálunk is a lehetőségek között voltak,de Csongor lett a fiunk.Egyébként ezt a dolgot,hogy a gyerekek csúfolni fogják,felejtsétek már el!A gyerekek,ha csúfolni akarnak valakit,akkor mind1,mi a neve.Lehet gúnyolni az Istvánt,az Ákost,a Rékát,bármit.Ez alapján ne hívják sehogy...A testvérem Bendegúz,és érdekes,se oviban,se suliban nem gúnyolják...Mellesleg nagyobb kiszúrás a gyerekkel valamelyik szappanopera hőséről elnevezni.

Gratulálok a babához!Sok egészséget Neki,bárhogy nevezitek el!

2011. jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:
Mesterséges megtermékenyitésről senki sem hallott?
2011. jún. 27. 13:03
 35/71 anonim ***** válasza:
szerintem bármelyik nevet is adod, könnyen elképzelhető, hogy az óvodai csoportban öt másik gyereket is így hívnak majd. Mindegyik nagyon divatos most!
2011. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:

Nem a homoszexualitásra céloztam elsősorban, hanem arra, hogy a törvényes keretek életszerűtlensége okán minden téren kiskapuk használatához kell folyamodni.


Ergo ha nem kaphattok hivatalosan "béranyát" vagy örökbefogadható babát, akkor megoldjátok hivatalos út nélkül is, hiszen "kényszerítve" vagytok rá. És ez csomó területen így van. Egyébként nem vagyok homofób, felőlem ki-ki azt csinál a magánéletében amit akar, de pl. a tömött buszon látványosan cuppogó-nyáladzó pároktól kiakadok, akár heterok, akár homok.


Visszatérve a nevekre, a kalapból kihúzás tényleg jó ötlet, de szerintem is csak azoknak kéne dönteni, akik nevelik. Vagy egyébként ismerni fogja az igazi anyukáját? Mert ha őt is bevonjátok valamennyire a kicsi életébe, akkor őt is vegyétek figyelembe.

2011. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
Rettenetes mind. Nem ettől lesztek nagyobb magyarok.
2011. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:
A törvényesnek teljesen törvényes, mivel az anyuka nem béranyának, hanem dajkaanyának van bejelentve, így az eljárás legálís. Az anyukával nagyon jóakapcsolatunk, így bizonyos szinten részt vesz majd a gyermek életében.
2011. jún. 27. 13:15
 39/71 A kérdező kommentje:
Nem ettől szeretnénk nagyobb magyarok lenni, csak tetszenek ezek a nevek.
2011. jún. 27. 13:23
 40/71 anonim ***** válasza:
ha jó a kapcsolatotok a béranyával, akkor azért legyen neki is beleszólása. próbáljatok meg olyan nevet találni ami mindhármatoknak tetszik, nehogy később vita legyen belőle. megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?
2011. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!