Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyukámmal nagyon rossz a...

Anyukámmal nagyon rossz a kapcsolatunk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy nem segítek semmit,pedig igenis segítek.Egy héten 5-6szor mosogatok,paszujt puculok egy héten egyszer,minden reggel megigazítom az ágyat,a számítógépem karbantartom/egy hónapban letakarítom/,a tükrösszekrényt letörlöm/3 hetente/,porszívózok/egy hónapban egyszer kb./,meggyet szedek,megyet magvazok.Nagyjából ennyi.Meg azzal van hogy mo9ndás nélkül vagyis magamtól nem látom meg hogy mit kell csinálni.Ez szerintem csak kifogás mert melyik gyereknek nem kell mondani hogy mi a házimunka,erről jut eszembe hogy kapálok és gereblyélek az udvaronés a ház előtt.Egyfolytában belémköt,még akkor is ha tenét halgatok.!!!!!!NEM ÉRT MEG ENGEM!13 éves vagyok,nyár van pihenni akarok 7. osztály előtt hogy ulyra kitünő legyek,de ez igy nem naon megy.Segítség!!!!
2011. júl. 9. 21:13
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ti ennyi mindent csináltok én csak boltba megyek meg béágyazok megyszakadnék ennyi muntkától + még a suli is én totál lusta vok de jó is az :) :P
2011. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy hónapban egyszer porszívózol? Meg egy hónapban egyszer törölgetsz? Hű anyám, jó kis dzsuva lehet nálatok...

Egyébként szerintem nem csinálsz sok mindent, nálunk is az volt az alap, h a saját szobáját mindenki maga, plusz a közös helységekből is kiveszi a részét.

Most vagy kamasz, persze most semmi sem tetszik, majd elmúlik. Anyukádnak meg segíts, így fogsz beletanulni ezekbe a dolgokba.

23L

2011. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!