Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek ciki egykének lenni?

Szerintetek ciki egykének lenni?

Figyelt kérdés
16f vagyok, sokszor mikor szüleimmel megyek valahova és látok más családokat több gyerekkel, cikinek érzem, hogy egyke vagyok. Bízom a kistesóban, szüleim 46 évesek, és egészségesek. Mások szemében is le vagyok írva egykeként, vagy ez nem így van. Ti barátkoznátok egy egykével, ha rendes és jól nevelt?
2011. júl. 10. 00:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Szerintem semmi rossz nincs abban, hogy egyke vagy. Ha tényleg normálisan tudsz viselkedni, és nem vagy agyon kényeztetve. például nem kapsz meg rögtön valamit, ha elszólod magad. Ha szeretnél ismerkedni nyugodtan írj privátot.

18L

2011. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Ma már minden ciki? Ez is miért lenne az..... nem értem....
2011. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%

Kicsit meglepődve olvasom a kérdést, és nem is igazán értem, bár lehet, az én készülékemben van a hiba. Én is az vagyok, és a lányom is egyke. Sok-sok barátunk van, rengeteg hasonló korú gyerek (unokatestvérek, szomszédok, barátok), szóval mi valahogy úgy élünk ,mint egy olasz család, mindig van nálunk valaki, vagy mi vagyunk valahol :)


A lányom (és én is) úgy szeretjük, mert ha meguntuk a bulit, hazajövünk a kis fészkünkbe, és elvonulunk a vackunkba. Mi ennek nem érezzük hátrányát (sem a lányom sem én. Ja, és a férjem sem) :)

2011. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
80%
Nem ciki,és nem hiszem,hogy valaki így keresne barátot,hogy kinek hány testvére van :)
2011. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
20%
persze hogy ciki!! hiszen errol te tehetsz!!
2011. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
72%
dehogy :DD ne viccelődj :))
2011. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
szerintetek ciki hülye kérdést feltenni?
2011. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sokkal jobb lenne egykének lenni... irigylem akiknek nincsen tesója, szerintem te se akarj.
2011. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%

Épp pár napja írtam én is ebbe a topikba, nézd már meg, mennyi egykés híresség van... szerinted ez tényleg ciki?


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. júl. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
2011. júl. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!