Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek ciki egykének lenni?

Szerintetek ciki egykének lenni?

Figyelt kérdés
16f vagyok, sokszor mikor szüleimmel megyek valahova és látok más családokat több gyerekkel, cikinek érzem, hogy egyke vagyok. Bízom a kistesóban, szüleim 46 évesek, és egészségesek. Mások szemében is le vagyok írva egykeként, vagy ez nem így van. Ti barátkoznátok egy egykével, ha rendes és jól nevelt?
2011. júl. 10. 00:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés ugye csak valami vicc??
2011. júl. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
55%

Ez tényleg hülye kérdés, hogy lenne már ciki.

Szerinted ciki lánynak/fiúnak lenni? Ciki szőkének/barnának lenni?


Mindenki olyan, amilyen.

Ha valakire derogálóan használják az "egyke" kifejezést, ott sem az a ciki, hogy nincs testvére, hanem hogy mondjuk úgy viselkedik, mint egy "királykisasszony" :)

2011. júl. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem ciki, én inkább egyke lennék minthogy istenítsék a nővéremet, ő a number one, én meg csak a 2-es vagyok aki csak úgy van.
2011. júl. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

na, testvérféltékenynek lenni már ciki.

lásd 00:55

2011. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

"Ti barátkoznátok egy egykével, ha .." Ez mi ez?

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy egyke vagy sem ugyanúgy haverkodnák vele.

2011. júl. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%

"Mások szemében is le vagyok írva egykeként, vagy ez nem így van. Ti barátkoznátok egy egykével, ha rendes és jól nevelt?"


Mi a Jézusatyaúristen!? Szerinted a homlokodra van írva, hog nincs tesvéred? Szerinted van olyan ember, aki azzal kezdi aaz ismerkedést, hogy "Ugye van testvéred, mert ha nincs, biztos bunkóparasztneveletlen vagy"...

2011. júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
55%
én egyke vagyok de én nem barátkoznék veled.
2011. júl. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
61%

Hát ez egy érdekes kérdés, mert elsőre hülyén hangzik, de belegondoltam, és azok az egykék, akiket ismerek, tényleg olyanok, mint egy tipikus egyke. Tehát egocentrikusak (nem egoisták, hanem egocentrikusak), és már csak ebből adódóan sem veszik észre. Sokkal jobban kijövök azokkal, akiknek testvérük van, főleg, ha kistestvérük. :D

Ettől függetlenül, ha valaki egyke, nem akadály abban, hogy meg akarjam ismerni, vagy ilyesmi.

2011. júl. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
0%
Akkor keress egy fiúbarátnőt.
2011. júl. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A kérdésed ezerszer cikibb.
2011. júl. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!