Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek ciki egykének lenni?

Szerintetek ciki egykének lenni?

Figyelt kérdés
16f vagyok, sokszor mikor szüleimmel megyek valahova és látok más családokat több gyerekkel, cikinek érzem, hogy egyke vagyok. Bízom a kistesóban, szüleim 46 évesek, és egészségesek. Mások szemében is le vagyok írva egykeként, vagy ez nem így van. Ti barátkoznátok egy egykével, ha rendes és jól nevelt?
2011. júl. 10. 00:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Komolyan gondolod a kerdeseded?

Ne bizzal egy kis tesoba, nagyon nagy lenne a korkulonbseg. Mire valahogy osszejonnetek, Te mar csak mint masodik szulo szerepelnel az elso 10 evben, utana meg mint egy nagybacsi. 18-20 ev tul sok.

2011. júl. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, nem olvastam az eddigieket.


Amikor 12 körüli voltam, annyira cikinek éreztem, hogy egyke vagyok, hogy az utcára se bírtam kimenni, mert úgy éreztem, mindenki lenéz, ha látja, hogy anyával ketten megyünk az utcán, az meg kész rémálom volt, mikor hármasban voltunk anyával meg apával a Balcsi partján (mert akkor már teljesen egyértelmű, hogy egyke vagyok :( ) Folyton öngyilkos akartam lenni emiatt. De aztán túltettem magam rajta, ma már 20 éves vagyok, eszembe se jut a tesó dolog, szüleim 48 és 46 évesek, de elváltak és nincs új kapcsolatuk, így biztos vagyok benne, hogy sose lesz tesóm. De egyáltalán nem zavar, semmi ciki nincs benne :-) Csak azért írtam le a "sztorimat", hogy ne hidd, hogy csak te érzel ilyesmiket.

2011. júl. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Miért lenne ciki egykének lenni? Egyke vagyok, mégis talpraesett, önálló felnőtt lettem. A szüleim és köztem nagyon erős volt a kapcsolat, az életük végéig. Sosem tartottam cikinek, ha együtt mentünk bevásárolni, vagy strandra, esetleg csak egy ebédre egy vendéglőbe. Miért lenne ciki??

A fiunk is egyke - bár szerettünk volna testvért neki, az élet úgy hozta, hogy nem lett. Ő is "kemény", talpraesett, magabiztos kiskölyök, tele barátokkal. Nincs elkényeztetve, nem nyafog vagy hisztizik, ha valamit nem kap meg, de imádjuk egymást, a szeretetünkkel bőven "elkényeztetjük". Még egyetlen haverja sem jelezte, hogy ciki lenne az egykesége. Te is verd ki a fejedből ezt a butaságot. Egy kistestvér pedig 17-18 év korkülönbséggel már nem lenne a számodra olyan kellemes.

2011. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

egyke vagyok, a legjobban a szintén egykékkel jövök ki.


tény, h sokan szeretnek villogni a tesójukkal, de ez nem feltétlenül jelenti azt, h jó a kapcsolat köztük.


ilyen idiótaságok, h ez ciki vagy sem!? OMG.

2011. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Villogni a tesojukkal!? Soha nem hallottam ezt. Mar azokkal is villognak?
2011. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
nem ciki
2011. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
mér lenne ciki? én annyira szeretnék egyke lenni, agyrémet kapok a hugomtól, nameg nem lennénk ennyire csórók...
2011. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!