Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Most tényleg én vagyok a...

Most tényleg én vagyok a szemét mert nem adok neki kölcsön 10000 Ft-ot? Mamám kért tőlem kölcsön de nem szeretnék adni neki mert állandóan szid, úgy kezel mint egy 5 évest és még van megsértődve hogy nem adok pénzt.

Figyelt kérdés
Olyanokat mond hogy rohadjon ki a fogad ,egyen meg a fene neved és születés napodon stb.Ja és nem vagyok cigányok.
2011. júl. 18. 15:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
47%
Hát nekem még a szüleim se mondanak ilyet,ha nem veszem fel...persze nálam már nem ők mondják meg,hogy mit vegyek fel.
2011. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem semmi, miért nem szólsz rá, hogy úgy beszél nő létére, mint egy kocsis. A pénz, ha nagy szüksége van rá, és nem hülyeségre kell, adjál. Lehet azért ingerült, mert anyagi gondban van.
2011. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok szóval nálam se kéne de velük sehogy se lehet beszélni apa már nem velünk lakik de azért naponta eljön hozzánk és ilyenkor mamám árulkodik rólam hogy már megint sokáig képezett így meg úgy szerintük az a normális ha már 9 kor aludnék .Akkor folyamatos veszekedés ha nem azt veszem fel amit mamám akar .
2011. júl. 18. 16:07
 14/31 A kérdező kommentje:
Miért is adjak ?mert ilyen kedvesen szól hát biztos.
2011. júl. 18. 16:09
 15/31 A kérdező kommentje:
Arra jó vagyok meg ha vlmit segíteni kell .
2011. júl. 18. 16:10
 16/31 anonim ***** válasza:
36%

"Miért is adjak ?mert ilyen kedvesen szól hát biztos."


Fejben már eldöntötted,szóval egyértelmű,ne adj.

2011. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
Szerintem se kellene neki adni!Ha ilyeneket mondd,akkor nem érdemli meg.De én szerintem..lehet ezt úgy is nézni,hogy pl. ha az neked is jó lenne,ha neki lenne pénze.De szerintem inkább rá se hederíts.Majd akkor megtudja milyen ha nem szól hozzá a lánya,és akk kedvesebb lesz talán.
2011. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki: "Mama, ameddig ilyen gonosz mocskos szájú vagy öregasszony létedre addig én nem adok semmit, és punktum! Ha megtanulsz normálisan beszélni egy emberrel akkor beszélhetünk erről a dologról!"
2011. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
11%

Anyád rondán beszél veled.

Ha van pénzed, akkor menj albérletbe és tartsd el magadat.

Anyád is könnyebben kijön a pénzéből, ha nem kell eltartani téged, rezsit fizetni utánad.

2011. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
nekem anyósom ilyen lese szar.a a fejünket,de mikor pénz kell akkor tud nyalizni.én nem szoktam adni.mindig kitalálok valami jó ürügyet.
2011. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!