Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nem korai a pasizás?

Nem korai a pasizás?

Figyelt kérdés
Szerintetek korai egy 14 éves lánynak legyen barátja?
2011. aug. 1. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem igen.
2011. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
A felnőtteknek eléggé.Apukáknak is még:)De ha már gimibe mész szeptembertől akkor nem korai.Agimnázium az erről szól.Pasik.barátok.bulik.
2011. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy testileg érett de lelkileg szerintem még 16 évesen sem biztos... Szóval korai...
2011. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem korai! Ilyenkor valószínűleg még szex meg hasonlók nincsenek is!


Annyiból áll ilyen korban a kapcsolat hogy: kézfogás, csók és maximum egy kis tapizás!

2011. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, milyen a fiú. Az öcsém 15 éves a barátnője 13. Eddig semmi baj nem volt velük, nem sexelni akarnak, csak "járnak". Hetente találkoznak, csókolóznak, beszélgetnek. Szerintem ezzel nincs baj, viszont ha az öcsém nagyon rámenős lenne és leakarná fektetni, nyilván nem hagynák a lány/mi szülei(nk), hogy átjárjanak egymáshoz.
2011. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem tizennégy éves korom előtt volt az első barátom. Annyi volt, hogy mikor bementünk a városba vagy valami, akkor fogtuk egymás kezét, meg kb. 3x csókolóztunk.


Szerintem nem az.

2011. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak fogják egymás kezét, csókolóznak az nem. De ennyi idősen még semmiképpen nem kellene szexelni.
2011. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak kézfogás, meg csók akkor nincs gond, engedném.
2011. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Ez most komoly hogy "ha a fiú rámenős lenne nem engednék őket át egymáshoz" valaki ellenőrzi mit csinálnak? :) Persze lehet hogy valaki tényleg tisztsséges mert miért ne lehetne, de én még magamba sem bíznék meg.


23/N

2011. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Az én osztálytársaimnak (szintén 12 évesek) rengeteg "pasijuk" volt, de ez olyan, hogy: -csá, járunk? -jaja, oké.


Szóval semmi különös csak menőbbnek érzik magukat tőle, a "pasijukhoz" hozzá se szólnak. én is 14-15 évesen kezdeném, szerintem akkor már nem korai.

2011. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!