Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nem korai a pasizás?

Nem korai a pasizás?

Figyelt kérdés
Szerintetek korai egy 14 éves lánynak legyen barátja?
2011. aug. 1. 21:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

a komoly kapcsolat még felesleges, és éretlen is hozzá egy ennyi idős kislány.

de egy kis csókolózás, bulizás, flört kell, így ismeri meg saját magát, önbizalmat gyűjt, tapasztal valamennyit, nem lesz olyan gátlásos később.


nekem 18 évesen lett igazán komoly barátom először, addig meg buliztam és flörtöltem a srácokkal. természetesen egyikkel sem bújtam ágyba, ez nem arról szólt.

2011. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Nekem 16 évesen lett egy sms "barátom", de mire találkozhattunk volna, "szakítottunk". Meg volt egy másik, szintén ekkor, akivel beültünk sütit enni egy cukrászdába, meg sétálgattunk néha.

Komoly barátom 17 évesen lett, ekkor kaptam életem első csókját is. S még mindig szűz vagyok, mert a házasságig tartom. 25/L

2011. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Húgom 13, és egy vele egykorú sráccal jött most össze:D

Igazából semmi rossz nincs ebben, mert látom rajtuk, mennyire gyerekek még:) Nem valószínű hogy orgiát fognak tartani :DDD Hogy egyáltalán lesz-e csók, azt sem tudom:) Mert húgom sajna nem itt lakik, hanem Olaszországban, és nyár végén hazamegy.:(

2011. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 yuda ***** válasza:

Az a gond, hogy 14 éves fejjel ő most élte meg először a 14 évet -így nem tud ettől elvonatkoztatni, ráadásul a kamaszkort szokták dackorszaknak is hívni- elég nehéz megértetni egy 14 évessel, hogy lelkileg éretlen egy kapcsolathoz, mert nem tudja milyen az érettnek lenni- törődjön inkább barátokkal, tanulással, sporttal- de mint említettem ő nem tud elvonatkoztatni önmagától.

Mondok egy szélsőséges hasonlatot ami sántít, de azért hasonlat: egy hülyének hiába mondod hogy hülye, mert bár mindenki látja rajta hogy az, de nem érzi magát annak, mert számára ez a természetses.

2011. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Linda97 válasza:
szerintem nem, de ne legyen nagy a korkülönbség..én így jártam meg egy 17 éves sráccal jöttem össze és 3 hónap múlva kiderült, hogy csak le akart velem feküdni úgyhogy dobtam.és most már egy ideig nem akarok pasit csak annyi, h flörtölök valamikor de semmi komoly..bár tetszik 1 srác de ez most nem ide tartozik:D szóval okosan válassz.;D
2011. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!