Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A párom mamája hozzánk akar...

A párom mamája hozzánk akar költözni? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
A következő kérdéssel fordulok hozzátok... Párommal 2 éve élek lassan együtt. Eddig panelban laktunk, most költöztünk kertesbe. A napokban furcsa kérdést tett fel.. Mondván a mamája 300km-re lakik Pesttől, és hogy magányos és mit szólnék hozzá, ha itt lakna velünk... Köpni nyelni nem tudtam hirtelen... Úgy voltam vele megnyugszom és majd később beszélünk róla... Ő rá fél órára már elintézte, hogy a mama jön... A ház nem nagy... Van egy hálószoba, egy nappali egy gyerekszoba fürdő stb... (Páromnak előző kapcsolatából van egy lánya...) Na most párom úgy gondolta, hogy mi a gyerekszobába beköltözünk, egy heverőn alszunk míg a mama a mi franciaágyunkban a mi szobánkban... És, hogy ez mennyire tuti lesz, mert többet nem kell majd annyit takarítanom... Megmondtam páromnak, ha idejön én hazaköltözöm... Akkor átment az egész szépítésbe, hogy a hölgy csak meg akar engem ismerni és itt alszik 1-et... Mondtam páromnak, vendégségbe szivesen látom költözésileg már nem annyira, mert én komolyan gondolom, hogy elmegyek... Párom utána hebegni habogni kezdett miszerint nem akar ide költözni csak, ha úgy alakulna stb... És mi lesz ha még is ide akar költözni mert már felajánlotta neki, akkor elmegyek? A válasz nem tetszett neki... Mit tehetnék, hogy a mamája ne akarjon ideköltözni? Nem szeretnék tiszteletlen vagy bunkó lenni. Békét szeretnék és nyugalmat. És miért hozzánk jönne? A párom szülei miért nem oldják ezt meg? Ha az anyukáját apukáját akarná ide hozzni öregen azt mondanám nem örülök de rendben mégiscsak a szülei... De mi lesz ezután? Mindenki hozzánk fog költözni?
2011. aug. 9. 17:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Huh, majd írd meg hogy mi lett....

Én lehet hogy a kedves mama érkezése napján elköltöznék, hogy nem akarom zavarni, majd szóljon ha hazamehetek, a saját franciaágyamba.

2011. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Mikor megy a mama egyébként?
2011. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A 18.02-es válaszoló vagyok:na,ha a párod nem igazán reagál,az gáz.Amikor megérkezik a mama,várj pár napot,és ha ő maradni akar,Te menj.Nincs veszteni valód!
2011. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Én is várom majd a végeredményt. Egyébként nem irigyellek...
2011. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Majd megírom! Állítólag most szombaton:(
2011. aug. 10. 19:27
 26/30 anonim ***** válasza:
Hahó kedves kérdező! Vannak hírek?
2011. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Mi történt a hétvégén?A kedves Mama még mindig ott van?
2011. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem a mama nincs itt. Nem is költözik ide hála égnek. Mivel kikötöttem, hogy a hálószobáról nem mondok le... Az ágyamról se... Így a gyerekszobás/vagy nappalis kanapés dolog már nem jött be:) Tehát továbbiakban is élvezem a megszokott életformát... Bár az a pár nap amíg ezen rágtam magam okozott pár ősz hajszálat...:)
2011. aug. 17. 09:46
 29/30 anonim ***** válasza:
Ez az, girl power! :) Milyen volt egyébként az öreglány? Sárkányos vagy jófej?
2011. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Wow ügyi vagy :)!
2011. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!