Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van házasságon kívül (titokban...

Van házasságon kívül (titokban) született gyereked? Esetleg ismersz olyat, akinek van?

Figyelt kérdés
Az erkölcs csőszei kíméljenek, nem vagyok kíváncsi semmilyen értékítéletre, ezért kérlek csak a kérdésre válaszoljatok. Megköszönném a rövid történetét is a dolognak.
2011. aug. 18. 19:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Nagyon kíváncsi voltam, hogy mennyire gyakori az ilyen. Olyan sok élethelyzet van, amire nem is gondolnánk, és ami ide vezethet.


Annak a két váélaszolónak, aki nem a kérdésre vélaszolt: nem arra gondoltam, hogy egy nő eltitkolja, hogy terhes, sem arra, hogy titokban a pincében nevelik a gyereket, hanem arra, hogy pl. egy nőnek nem a férjétől, hanem valaki mástól születik gyereke, vagy egy férfinek születik gyereke házasságon kívüli kapcsolatból.

2011. aug. 18. 20:58
 12/25 anonim ***** válasza:
Az én apámnak én vagyok a titkolt zabi gyereke, 31 éves vagyok, de se a családja, se senki a környezetéből nem tudja, már a kapcsolatot se tartom vele.
2011. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

ismerek ilyesmi sztorit.

nős pasi, a szerető már eléggé benne van a korban, amikor szülni kéne. születik egy lányuk, a nős pasi nem válik el, de azért korrekt módon fizet. a hivatalos család sosem tudja meg, hogy van egy eltitkolt gyereke a fickónak. azt hiszem azóta már meg is halt.

a nő tisztességben felnevelte a lányt, belenyugodott a helyzetbe.

2011. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok pár ilyet.

Az egyik a szomszédunk, 3 gyerek, kettő full fehér bőrű kék szemmel, a harmadik fekete haj,fekete szem, nem lehetett letagadni.

Volt barátnőméknél ue.

Ennek ellenére egy család maradt, dehogy a háttérben mi megy...

2011. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó,ha a nő szőke kék szemű,a férfi meg fekete,barna szemű,mert így bármilyen gyerekük születik,nem jönnek a rosszindulatú találgatásokkal. Nagszülőktől is lehet örökölni géneket.
2011. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Jó, de náluk totál kizárt volt, hogy ilyen gyerek csöppenjen a családba.

Egyszerűen olyan vonásokkal rendelkezett, h nem lehetett letagadni, de nem is tagadta egyik nő sem, h ....

2011. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Genetikailag lehetséges, hogy két barna hajú és szemű szülőnek kék szemű, szőke gyereke szülessen, ha mindketten kék szem génhordozók (vagyis mindkét nagyszülői ágon van kék szemű nagyszülő). Nálunk is ez a helyzet, és én biztosan állíthatom, hogy a párom a fiam apja. :)


Az azonban genetikailag lehetetlen, hogy két kék szemű szülőnek barna szemű gyereke legyen, mivel a kék szeműek egyáltalán nem örökítenek barna szem gént.


Úgyhogy ilyen esetben biztos, hogy félrelépés történt.

2011. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Igen, ismerek. :) Te is ismersz. Magyarországon egy csomó ember él - a stasztikát nem köpöm fejből, de nagyon sokan - élettársi kapcsolatban, amelyből rendre születnek gyerekek. Ezek régen "törvénytelen" gyerekek voltak. ma már nincs ilyen kitétel, hogy törvénytelen gyerek.


És nem vagyok erkölcscsősz. Inkább egy jó és stabil élettársi kapcsolatba szülessen egy kívánt és szeretett gyerek, mint egy rossz és instabil házasságba egy nemkívánt és nem (vagy nem eléggé) szeretett.

2011. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én olyan lányt (ma már asszony) ismerek, aki a kamionos szorihoz hasonlóan sz--rba kevedett. 18 évesek voltunk, gimi végén, amikor a kis liba osztálytársam együtt járt egy "nagymenővel", aki - mint kiderült - egyszerre két csajt hülyített. A két csak majdnem egy napon szült, és az osztálytársam - rettenetes buta liba volt szegény, de azért nagyon sajnáltam - esett pofára. A srác a másikat vette el.
2011. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Miért kellett lepontozni? Hogy a bánatba' kellett volna tudnom egy ilyen kérdésből, hogy mégis mire gondolsz?
2011. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!