Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A szegényebb ember ha van...

A szegényebb ember ha van neki többet költ?

Figyelt kérdés
Kifejtem mire gondolok. Hozzáteszem nem vagyok gazdag. Ma feljött munkatársnőmmel egy olyan dolog, hogy sok fiatal nem gondol a spórolásra, ugye sokan megkeresik ugyan a pénzt, de azt el is költik az utolsó fillérig, és legtöbb esetben, a "megkerestem, ki is élem ha már megdolgoztam érte" filozófiával. Ez okés is, van olyan, nekem is volt családban, hogy nem volt eleresztve, de mégis hatszáz ft-okat adott büvében borravalónak, nagyzolt, és ő is ezzel indokolta, hogy a "szegény családban ha felnősz....." szóval mért van ez? Nem csak csupán felelőtlenségnek lehetne ezt nevezni? Most azért, mert láttál egy ilyen példát, arra hivatkozva te neked sem kell előreláthatóan gazdálkodni? Hozzáteszem a válaszom saját kérdésemre. NEM. mert szerintem ez hagyagság sok fiatal részéről.Szerintetek?
2011. szept. 13. 23:14
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
az szerintem más téma amikor az alkesz szülő hogy ossza be.... én is tudom milyen, de szerintem az más.
2011. szept. 14. 23:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!