Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » 8éves gyereket egyedül lehet...

8éves gyereket egyedül lehet már hagyni otthon? 6 órára?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 14:08
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
48%
Hülye vagy!
2009. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 éves koromtól egyedül voltam otthon iskola után, ahonnan szintén egyedül mentem haza, kb. 4-5 órát. Az égvilágon semmi bajom nem lett.:)

23L

2009. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.valaki irta,hogy ő nem hagyná egyedül ,nem birná.Ha muszáj, akkor muszáj. dolgozni kell.nincs aki vigyázzon rá,meg szeret is egyedül lenni.ami aggaszt,hogy iskolaidőbe társaságba volt most meg egyedül. nem viseli ez meg?amugy megbizható gyerek,meg én se vagyok olyan felelötlen,hogy mondjuk egy db gyufát elöl hagyjak.pedig tudom hogy nem állna neki gyújtogatni.
2009. jún. 23. 10:33
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem hogy megviseli, sok gyereknek kell ennél több időt is egyedül tölteni otthon. Nem tudom mennyire találékony a Te gyermeked, úgy értem eljátszadozik-e egyedül, olvas, ilyesmi, vagy nem nagyon tud magával mit kezdeni, mert akkor bizony unatkozni fog. Nincs a környéken /szomszédok pl/ hasonló korú gyerek akivel összejárhat? Vagy suliból barátok, gondolom másokkal sincsenek otthon hétköznap a szülei, hiszen mások is dolgoznak. Legyenek 2-3an max hol itt, hol ott, nem minden nap de egy héten többször.
2009. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
az osztálytársához szokott menni,de egyedül is szeretne játszani,ezért itthon akar néha maradni.már volt egyedül itthon,és nem volt semmi gond.de azért aggodom
2009. jún. 29. 10:17
 46/48 anonim válasza:
55%
Én nagyon örültem neki mikor anyu otthon hagyott 8 évesen 4 órára. Megbízható, okos, ügyes voltam. Szerencsére anyu is így látta. Ha megbízható a gyerek hagyd ott nyugodtan csak köss a lelkére mindent.
2009. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:

Igen!

Ne izéljetek nem kell ennyire félteni a gyereket, régen a 8 éves gyereket nem otthon hagytták hanem elküldték fürödni egy folyóba pl és atz veszélyesebb, én 8 éves koromban már 1edül mentem mindenhova ^^

2010. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

9 évet késtem, de engem simán itthon hagytak 8 évesen, tudtam, hogy mit szabad és mit nem. Nem kapcsoltam be a sütőt, nem bújtam bele a hűtőbe, nem csináltam badarságokat, tudtam, hogy mit szabad és mit nem.

10 évesen már elkezdtem főzni is tanulni, 13 évesen magamnak főztem szinte mindig, mert úgy jobban szerettem mindent. És mivel vega is lettem, ezért nem volt ellenvetésük e ügyben.

2018. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!