Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyukák, apukák! Ti el tudnáto...

Anyukák, apukák! Ti el tudnátok fogadni, hogy a lányotok egy nála 18 évvel idősebb férfivel van együtt?

Figyelt kérdés
A lány 20 éves.
2012. jún. 13. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
a lányod felnőtt nő, a pasi meg sztem egyáltalán nem öreg hozzá
2012. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Hihi, 20 éves vagyok, a párom 38. :-)

Anyukám annyit mondott hogy remélem nem tervezek hosszú távra vele. Ez 2 éve volt, azóta befogadták és szeretik. Tudják hogy komolyan gondoljuk. Mellesleg mindenki tudja aki ismer hogy nem egy átlagos 20 évesével felel meg a gondolkodás módom. Szóval nem lepődtek meg.

Apukám nagyon nem tolerálta pedig ő és a felesége között 14 év van... És 16 éves volt a lány amikor összejöttek.. De azóta ő is elfogadta és támogat mindenben.

2012. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem piszkálnám őket soha, semmiféle módon. de belül sosem érteném. ennyi.
2012. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Én ha szülő lennék,nem szólnék bele ilyenekbe,de azért a 18 év korkülönbség elég szomorú.
2012. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shaddark ***** válasza:
63%

Miért szomorú?

Szomorú az ha két ember eleve nem egymáshoz illő, mégis a társadalmi, közösségi, családi, baráti nyomásra összeállnak mert ők így "álompár" lesznek...

Aztán jön a válás, gyermekek csonka családban...

Vagy maradnak együtt, egyik erre, másik arra csalja a párját... Na ez szomorú.

Nem biztos ám az hogy ha megfelelünk a hagyományoknak (amiknek az alapja földbirtok egybentartása) akkor az a boldog élet záloga.

Sokkal több ilyet láttam mint korkülönbséges dolgot.

Ami a nagy korkülönbség miatt előfordulhat és láttam már az az a veszély, hogy a 18 éves felnő, szerény, szelíd lányból határozott, vagány és érett nő lesz aki már nem tud (vagy akivel már nem tudnak) együtt élni a párja. Ha képesek együtt változni vagy elfogadni egymást nagyobb változások esetén is akkor nem lehet gond. De ez nehéz lesz majd 7-12 év múlva.

2012. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

10 év múlva töltöd a 30at. Ő meg majdnem 50 lesz hej haj csuhajja nagypapi szex prosztata gondok.


25/F

2012. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem lenék elragadtatva a dologtól, de nem szólnék bele. Joga van párt választani, nem a középkorba élünk, hogy megmondjam neki, hogy kivel kezdhet.


A szívem mélyén pedig reménykednék, hogy minden a legnagyobb rendben lesz.

2012. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shaddark ***** válasza:
77%

"50 lesz hej haj csuhajja nagypapi szex prosztata gondok. "

D

Én 43 vagyok, informatikus. Terület nézéskor a 20-30 as kollégáim megkerülik a 20 méteres kerítést, én átugrom. Sehol nincsenek tőlem se erőnlétben se mozgékonyságban. Legtöbbjüket hátrakötözött kézzel is "megoldanám".

Vannak üdítő kivételek de a leggtöbbjük hát...

Kinézetre a hölgyeknek biztosan tetszenek mert látszat-izmosak de se erő se kitartás, se ügyesség nincs bennük.

Én is éltem amúgy 17 éves korkülönbségben még régebben, nekem nem jött be a kapcsolat hosszútávon, de nem tartom kizártnak hogy működhet.

Az alapalvem az, hogy ha itt és most jól működik valami akkor felesleges a múlton rágódni vagy a jövő miatt aggódni mert ha a most jó jónak kell lennie a jövőnek is. Ha a hölgy úgy látja hogy kezd kevés lenni hozzá a párja akkor szól neki hogy edzegessen és annyi. Az ember egészsége befektetés-függő, amennyi időt, energiát és munkát raksz bele annyira lesz jó. Én 10 éve voltam utoljára orvosnál, akkor is himlős lettem :)

Ha valaki rendszeresen sportol, edz az sose lesz beteg, mindig lesz energiája mindenre ami kell.

2012. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Köztem és a párom között is 11 év van és ez nem gond
2012. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!