Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyám folyton beleszól a...

Anyám folyton beleszól a kapcsolataimba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 23 éves vagyok és még mindig pisisnek kezel anyám. Beleszól a kapcsolatomba, eddig egyik barátom sem tetszett neki. Szerinte mind lusta, hülye, bunkó és kihasznál engem. Undorító ahogy viselkedik. Beszélni nem lehet vele, sokszor próbáltam.

Elköltözni nem tudok mert még tanulok és egyedül nem tudnék a lábamra állni és a sulit is fizetni. A barátom a munka miatt nem tud velem összeköltözni.

Mit tegyek? Már annyira elegem van.

Annyi minden eszembe jutott...

pl. Én alapvetően egy értelmes lány vagyok, nem részegedek le, nem cigizek, nem járok bulizni a barátommal töltöm a szabadidőm. Nyáron dolgozok és itthon is kiveszem a részem a házimunkából. Már elgondolkodtam hogy teljesen megváltozok. Veszek egy zárat az ajtómra, bömböltetem a zenét, cigizek, eljárok buliba és részegen járok haza és leszarok mindent.

Öcsém konkrétan ezt teszi és ráadásul nem is dolgozik, nem is tanul és vele soha nem csinálja amit velem.

Mit tegyek??


2012. júl. 14. 16:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

nem sajnos

a barátomnak van kocsihitele és ha az nem lenne akkor simán jó lenne.

2012. júl. 14. 19:15
 12/13 anonim ***** válasza:
És az ő szülei nem normálisabbak, hogy odaköltözhess?
2012. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 zusomJe válasza:
nyírjátok ki a banyát!
2012. júl. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!