Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért csinálja ezt a férjem?...

Miért csinálja ezt a férjem? Hogyan tegyem túl magam ezeken?

Figyelt kérdés
Fiatal házasok vagyunk és folyton megaláz a nőiességemben hülye beszólásokkal.Ő azt mondja nem bántásnak szánja,nekem mégis bántó.Fogalmam sincs mi a véleménye énrólam.Szokott dicsérni,de ezek a beszólásai a velőmig hatolnak és már semmi jót nem képzelek el magamról.Már el se tudnám hagyni annyira nem becsülöm magam semmire.Már apróságoktól is zokogógörcsöt kapok(azt mondta tegnaap ő fiatalabb nak néz ki nálam-engem mindenki 18nak néz álltalában,persze őt is,pedig 25évesek vagyunk) amikor mondtam neki,hogy engem is fiatalabbnak néznek nevetett és kérdezte ki??? Azt hiszem már az idegösszeomlás határán vagyok.Komolyan miattam lett jobb az élete,mert én mindig támasz voltam neki és mivel ő nem látja ezt már én is elhiszem,hogy szart se érek
2012. szept. 27. 09:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak kb vége. Nem kellesz már neki, csak gyáva elmondani. Ha a pasi a testedet meg a kinézetedet kritizálja, pedig nincs oka rá, akkor annak belső okai vannak. Én a helyedben leülnék vele beszélgetni, és megkérném, hogy mondja el mi baja. Én is kaptam hasonlókat mostanában az egyébként mindig dicsérgető barátomtól, hát hamar ki is derült hogy egész máshonnan fúj a szél. Megmondtam neki, ha még egyszer kritizálni merészel, (mellesleg én is nagyon jó nő vagyok, sok pasi szeretne a kegyeimbe férkőzni) szóval ha még egyszer kritizálni merészel alaptalanul, úgy kiteszem mint macskát sz"rni. Ez hatásos volt, mert azóta én vagyok a félisten. Persze ennyi nem elég mert azokat a dolgokat is meg kellett beszélnünk amik ezt a problémát generálták. Amúgy ki is teszem, nem szórakozok vele tovább, ha nem tud megbecsülni. Mert ha te tudod magadról hogy jó nő vagy, akkor a pasid nem becsül meg és nem érdemel meg ha ezt állandóan meghazudtolja feléd. Lehet hogy kisebbségi érzése van és azt próbálja kompenzálni így. Vagy akármi lehet, beszéljétek meg, de ezt tovább ne engedd!
2012. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 mustafa33 ***** válasza:

Hagyd ott, ha nem becsül, nem érdemel.

(én 31 éve élek a nejemmel, mégis ezt ajánlom)

2012. okt. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!