Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért csinálja ezt a férjem?...

Miért csinálja ezt a férjem? Hogyan tegyem túl magam ezeken?

Figyelt kérdés
Fiatal házasok vagyunk és folyton megaláz a nőiességemben hülye beszólásokkal.Ő azt mondja nem bántásnak szánja,nekem mégis bántó.Fogalmam sincs mi a véleménye énrólam.Szokott dicsérni,de ezek a beszólásai a velőmig hatolnak és már semmi jót nem képzelek el magamról.Már el se tudnám hagyni annyira nem becsülöm magam semmire.Már apróságoktól is zokogógörcsöt kapok(azt mondta tegnaap ő fiatalabb nak néz ki nálam-engem mindenki 18nak néz álltalában,persze őt is,pedig 25évesek vagyunk) amikor mondtam neki,hogy engem is fiatalabbnak néznek nevetett és kérdezte ki??? Azt hiszem már az idegösszeomlás határán vagyok.Komolyan miattam lett jobb az élete,mert én mindig támasz voltam neki és mivel ő nem látja ezt már én is elhiszem,hogy szart se érek
2012. szept. 27. 09:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen akkor is voltak beszólásai,de most már egyre bántóbbak és rosszabbul is esnek.Házasság előtt mindent megbeszéltünk és rendben is volt,de mostanában megint ilyen.Azt is mondta már kikészítem az állandó nyávogásommal és nem igaz hogy ilyen hisztis nő vagyok....aláz,aláz,aláz.......És már magam is elhiszem hogy semmire nem vagyok jó és senkinek nem kellenék.Mintha csak ő nem venné észre,hogy szép vagyok,igényes és csinos és mivel ő nem veszi észre én is elhiszem.Amúgy nincsenek szüleim...
2012. szept. 27. 10:37
 12/22 A kérdező kommentje:
Teljesen leépítette az önbizalmam,ha másoknak mondom,hogy nem nagyon hiszem magamba nem is értik....Eleinte nyugodtan,higgadtan mondta mostmár mivel visszaszólok érte egyre durvábbakat és veszekedve mondja
2012. szept. 27. 10:40
 13/22 anonim ***** válasza:
19%
Te is tudod ezek szerint, hogy mérgesedik a helyzet és te is raksz a tűzre rendesen, hogy égjen. Lehet ezt még fokozni, kölcsönös megsértődés, beszólások, még durvább beszólás, veszekedés, sírás, vége. Ez a terv? Vagy alakulhat másképp is? Szerintem rajtad is áll a dolog.
2012. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Gondold végig: miért házasodtatok össze? Mi tartja össze a kapcsolatotokat? Ha ez erősebb, mint a mindennapi szurkálások, akkor van esélyetek. Ha nem, te teljesen megtörsz, és kiderül, hogy neki is csak olyan nő kell, akit lábtörlőnek használ. Mert a legyőzéseddel az ő önbizalma erősödik. Ez pedig szépen lassan felőröl, megmérgez mindent.
2012. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Persze rakok a tűzre,mert már nem hagyom,hogy megalázzanak.Ez aztán a tűzrakás......inkább hagynom kéne nem?
2012. szept. 27. 10:47
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, hagyás és hagyás között vannak különbségek. Ha ad egy pofont, arra azt mondom, hogy ne hagyd! De ha szól egyet, hogy rosszul áll rajtad a blúz, akkor még nem kell kiverni a szemét.
2012. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Örülnék,ha csak ennyit szólna be.....
2012. szept. 27. 10:51
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt mondja, hogy 30 éves vagy, akkor sem kell agyonverni. Nyilván nem vagy 30 éves.
2012. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
38%
Azt, hogy a férjem cukkol, hogy öregebb vagyok nála példának írtam, nem szó szerint kell venni. De úgy látom, veled az a baj talán, hogy mindent nagyon komolyan és szó szerint veszel. Természetesen ettől függetlenül bunkóság piszkálni a másikat, ha annak nem esik jól.
2012. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ha házasság előtt is ilyen volt, akkor nem annyira meglepő.

Másrészt azt írod magadról, hogy "szép vagyok,igényes és csinos". Ezt ne csak ide tudd leírni, hanem ha beszól, mondd meg neki, hogy idefigyelj haver, lehet hogy neked nem jövök be, de igenis jó nő vagyok. Ha ennyi nem elég, tedd hozzá, hogy xy (persze xy egy pasi) ma megdicsérte a ruhámat, engem, hogy milyen csinos vagyok, stb, stb... Egyrészt lehet hogy észbe kap, hogy hoppá, más dicsérgeti a feleségem helyettem. Másrészt közben te is elhiszed! Eleinte nem muszáj elhinned, ha nem megy, csak mondogasd neki. Mondd neki, hogy képzeld a Gyuri azt hitte, hogy az apám vagy...! :D

Ne hagyd magad, mert látod, hogy hová vezet ez, és ha hagyod, csak rosszabb lesz!

2012. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!