Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek tehetnék az anyósom...

Mit tegyek tehetnék az anyósommal szembe? Több mint 3 éve már a fia barátnője vagyok, kb 1 éve költöztünk össze!

Figyelt kérdés
Eleinte nem volt semmi problémánk egymással míg ő nem kezdett el kibeszélni a háttam mögött,kiabálni velem stb.! Mára ott tart ez az egész dolog, hogy a barátomat munka előtt idegesíti ezzel! Az a gondja, hogy összeköltöztünk és szerinte korai még, meg azzal van a problémája, hogy tanulok és ezáltal kevesebb pénz jut nekik (szerinte).Tanulás mellett dolgozom, viszem a háztartást, foglalkozok a családdal (velük is). Én nem szólok be neki vagy ilyesmi némán tűrtem eddig, de már teljesen ki vagyok. A barátom is ezerszer elmondja neki mi az igazság azzal szembe amit ő lát de nem fogja fel! Mit tehetnék ellene, aki pénz miatt bánt engem? (egyébként nagyon sok mindent megkapnak tőlünk)!
2012. szept. 27. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te költöztél oda anyósékhoz? Mert ha igen, akkor az a megoldás, hogy menjetek el albérletbe! Akkor nem kell naponta találkozni vele, és nem lát rá az életetekre.
2012. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Külön élünk tölük! Több km-re de úgy néz ki még így se elég messze! (van telefon)
2012. szept. 27. 11:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kevesebb pénz jut nekik?

Ti fizettek nekik mikor nem is náluk laktok?

2012. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Így van nagyon jól láttod! Mi jobban állunk anyagilag mint ők mivel mi beosztjuk, ők elherdálják! És mikor kértek adtunk..ht csak a család! (persze, elfelejtik visszaadni, még azt is hogy adtunk!)Mostanában nem adunk oda, mert nagyon sok mindenre gyűjtünk! És ezzel vádol, hogy miattam nincs pénz mert tanulok! Meg minek kellett a fiához költöznöm ha nem dolgozom( mivel neki a diákmunka az nem munka, pedig nap mint nap megyek)!!
2012. szept. 27. 11:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne adjatok nekik pénzt.

Párodnak igy jó,te tanulsz,dolgozol diákként,élhetnétek boldogan.


Nem kell olyan gyakran látogatni és a telefont is lehet némitani.

2012. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!! Nem látogatjuk őket túl gyakran, 2 havonta mert elég messze lakunk (350km)! A Párommal napi 1x beszélnek, vagy mikor megy a munkába akkor hívja fel és ilyeneket mond rólam..! Tudom, hogy neki sem kellene felvennie a telefont de ha esetleg fontosat akar..
2012. szept. 27. 11:51
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha tényleg nagyon elviselhetetlen és meg tudjátok tenni költözzetek még messzebb. A távolság nagysága egyenesen arányos a kapcsolat minőségével.
2012. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Ja bocs, most látom hogy már elég messze laktok:(
2012. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmi gond :) Igen elég messze lakunk! De mégis ki vagyok tőle! Már attól ki voltam, hogy ott ahol lakik ilyeneket mond, de hogy a fiát is ellenem akarja hangolni ez már nagyon szemétség!
2012. szept. 27. 11:56
 10/11 anonim ***** válasza:

#3


Igen, mi is így voltunk egy darabig, hogy adtunk mikor kértek aztán már természetesnek vették. Elzártuk a csapot és azóta mi vagyunk a világ szemetei. Terjesztenek mindenfélét rólunk, de nem érdekel minket. Ismerik őket elég jól ahhoz, hogy ne higgyenek nekik.


Engem egyszer hordott el az anyósom mindenfélének a férjemnek telefonban, a férjem kiakadt és 1 hónapig nem vette fel neki a telefont. Azóta neki nem szid.


A munka büdös nekik ( ajánlottunk nekik munkát), most éppen a villanyt kapcsolták ki és azért hívogattak minket, de nem adtunk. Tessék elmenni dolgozni.

2012. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!