Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek tehetnék az anyósom...

Mit tegyek tehetnék az anyósommal szembe? Több mint 3 éve már a fia barátnője vagyok, kb 1 éve költöztünk össze!

Figyelt kérdés
Eleinte nem volt semmi problémánk egymással míg ő nem kezdett el kibeszélni a háttam mögött,kiabálni velem stb.! Mára ott tart ez az egész dolog, hogy a barátomat munka előtt idegesíti ezzel! Az a gondja, hogy összeköltöztünk és szerinte korai még, meg azzal van a problémája, hogy tanulok és ezáltal kevesebb pénz jut nekik (szerinte).Tanulás mellett dolgozom, viszem a háztartást, foglalkozok a családdal (velük is). Én nem szólok be neki vagy ilyesmi némán tűrtem eddig, de már teljesen ki vagyok. A barátom is ezerszer elmondja neki mi az igazság azzal szembe amit ő lát de nem fogja fel! Mit tehetnék ellene, aki pénz miatt bánt engem? (egyébként nagyon sok mindent megkapnak tőlünk)!
2012. szept. 27. 11:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! Félig nálunk is ugyanez megy!Annyiban más, hogy ők dolgoznak és nem kevés amit kapnak!

Sajnos a párom ennyire nem védett meg, mivel csak rá hagyja..kicsit ez is bánt engem! Egyik oldalon sem áll! :S

2012. szept. 27. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!