Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » SOS! Az anyám kitalált egy...

Dress9dora kérdése:

SOS! Az anyám kitalált egy olyan hülye dolgot, hogy ahányszor én nemet mondok a kérésére, húz egy vonalat egy papírra, vagy megjegyzi, és annyiszor ő is nemet fog mondani az én kérésemre. Mit tegyek? Bele fogok őrülni?

Figyelt kérdés
Pedig én ha azt mondom anyukámnak hogy 5 perc akkor az 5 nem 5 és fél!ha tíz,ha kettő,mindet betartom,ő mindig vonalaz!Vagy más kérésekre is.Pakolj össze a szobádba pl-na én erre beleteszem a helyére amit úgy gondolom hogy szükséges,azt hagyom,amire azt mondom,hogy ezt kell hogy lássák,vagy hogy itt maradjon.Ezért is húz egy vonalat.Kapcsold ki a laptopod-én erre 5 alatt mondok egy számot hogy annyi perc múlva megyek én kikapcsolom.De nem,ő húz egy vonalat.Meg ilyenek.Kérlek,segítsetek,mert ebbe én már beleőrülök!Köszönöm!
2012. okt. 15. 09:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
57%

Hány éves vagy, én ezt olyan 10 éves kor alatt bírnám elképzelni, amúgy szánalmas.

De ki is kapcsolod akkor 5 perc alatt? mert ha igen, akkor nincs igaza. Kérdezd meg tőle, vagy próbálj vele beszélni, mert ez nagyon nem normális.

Az ilyen azonnal ugranod kell típusú válaszoknak meg csak gratulálni tudok. Most tényleg nem olvashatja el az utolsó 5 sorát egy cikknek, mert az anyja vonalakat húz érte? Nem tudom, hogy valakinek feltűnt-e, de ebből lesz a bizalomhiány és a hazugságok. Szépen megtanulja, hogy az anyjától ne várjon segítséget. Nézzetek már magatokba, ti sosem válaszoltatok olyat anyutoknak, hogy 5 perc múlva fogtok elpakolni, mert épp végigolvastok valamit, vagy befejeztek valamit?

L/21

2012. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
De igen, nyilván, normálisan működő kapcsolatnál, normális gyereknél mehet az az 5 perc vagy 3 sor elolvasása. De ha még fél óra múlva is tart az az 5 perc? És ha ez rendszeres? És ha kérésre, megbeszélésre sincs semmi kompromisszum?
2012. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél egy füzetet és húzz mindig egy vonalat ha megteszed azt amit kérnek. Hó végén legyen elszámolás. Aki veszít, beleőrül.
2012. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
37%
Megold? És ezzel mégis mit old meg? Az égvilágon semmit... Nem vagyok már tini és nem lázadozok de szerintem ez egy oltári baromság. Lehet, hogy valakinél hatásos, de én anno azért is az ellenkezőjét csináltam volna és ha gépezem és azt mondja kapcsoljam ki....oké rendben, de 5 perc az kell, hogy leglább eltudjak köszönni azoktól akivel beszélek stb ...
2012. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
65%

Én kifejezetten jó ötletnek tartom.

Anyámnak jól jött volna ez a módszer,amikor ha nem csináltam meg 1. szóra rögtön valamit utána lekevert egyet,nem várt,meg nem is húzogatott semmilyen vonalat,ha mondott valamit,annak úgy kellett lennie.

Gondolom a laptopod egész nap megy,gondolván,úgysem te fizeted a villanyszámlát.

2012. okt. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%

Akik szerint ez a módszer hülyeség, meg nem old meg semmit, azoktól kérdezem:


Jobb lenne, ha vonalhúzás helyet szájbavágná a gyereket?

Az anyuka csak próbál egy rendszert bevezetni a gyerek életében. Lehet semmi módszer nem vált be eddig, hiába könyörgött, hogy tegye meg.

2012. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%

Sokkal több a trehány kamasz, mint a valóban őrült anya. Bár mindkettő lehetséges, valószínűbb az első eset.


Én is trehány kamasz voltam. Magamtól csak 20 fölött jöttem rá, hogy mennyivel jobb érzés, ha az ember kérésre azonnal segít, csinálja. A gép megvár. Anyukád egy nap meg fog halni, és nem fog tovább várni. :(

2012. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%

Igen nyílván egésznao megy a laptopja mikor a hét háromnegyed részét iskolában tölti -.-

MIndíg is utáltam ezt és szerencsére az én szüleim nem voltak ilyenek... Ha megkértek, hogy kapcsoljam ki a gépet ki is kapcsoltam miután elköszöntem azoktól akikkel beszéltem vagy kikapcsoltam a játékot...ez lehetett 2 vagy akár 10 perc és nem történt tragédia -.-

2012. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
25%
Én tuti mindenre nemet mondanék :)
2012. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%

Sőt, szerintem azt is jegyezd fel, mennyi kocka WC papírt használsz 1-1 alkalommal, valamint hányszor húzod végig a szádban a fogkefét, meg azt is, hogy fésülködésenként hány hajszálat hullajtasz el, meg hogy hány lépéssel jutsz el a bejárattól a konyháig, meg hogy hányszor rágsz meg egy falatot. Ezekből számolj móduszt, mediánt, számtani, és mértani közepet. Aztán ezeket az adatokat add össze, tedd gyök alá, és szorozd meg pí-vel.


Aztán mutasd meg a szüleidnek, milyen sokat számoltál, rohadt feleslegesen :)

2012. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!