Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen a kapcsolatod a szüleid...

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 16:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem jo,egyikkel sem... Nagyon elvannak magukkal foglalva es sosem vettek eszre hogy letezem.... Nem vagyok rajuk merges, mar a 30-as eveimben jarok igy tul tettem magam rajta, de az biztos amikor diak voltam nagyon nehezen viseltem az egeszet.. Remelem en azert maskent fogok a gyermekemhez viszonyulni majd!
2009. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerencsére mindig is jó volt és nagyon megbecsülöm, mert tudom, hogy ritka. Mindig azt nézték, hol tudnak segíteni, bármilyen téren, bármivel. Én is igyekszem, hogy amiben csak tudok, segítsek Nekik. Sok ilyen szülőt kívánok sok embernek! 35/N.
2009. szept. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Édesanyámat egyszerűen imádom. mindig normálisan, a koromhoz méltóan kezelt, mostanra olyan, mintha a legjobb barátnőnk lennénk. segít, ahol csak tud, de ha azt kérem, akkor félreáll, és hagyja, hogy én oldjam meg a dolgokat.


ennyi szép dolog után nem írnék le rossz dolgokat, úgyhogy apámat inkább kihagyom a sorból. szerencsére elég kis koromban elváltak, szóval nem kellett élveznem az apai "szeretetet"...

2009. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
Most hogy elköltöztem otthonról, már jó. Igaz hogy nem kaptam meg azt a támogatást amit a két nővérem amikor ők mentek el, de inkább mentem el szegényen mint maradtam ott a "pokolban".
2009. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%
Én imádom a szüleimet, mindent megtettek értem, nekem volt a világon a legjobb gyerekkorom, pedig nem voltunk gazdagok, sőt. Nagyon fáj látni h ők nem jönnek ki egymással , boldogtalanok.
2009. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
58%
Engem anyukám szült!
2009. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%
Jó, mert megegyeztünk, hogy az enyém JCM és az övé lehet Pino. Így nincsenek veszekedések és mindent megtudunk beszélni.
2009. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%
Ezt az állatot, aki azt is lepontozza, akinek jó a kapcsolata a szüleivel! Mi van gyökér, féltékeny vagy? Érezd magad leidiótázva!
2009. szept. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nos kezdjük az elején...édesapám és a családja sosem fogadott el és soha nem is kerestek.egyszerűen kidobtak anyámmal az utcára..jelenleg kicsit korlátoltnak érzem magam a millió elvárás miatt de támaszom a családban nem igazán van.nevelőapám nem szólt bele a neveltetésembe-eyébként ő egy jó ember!.a tesóm neveltetése is rengetegben kkülönbözik az enyémtől.sokkal tbb mindent néznek és néztek el neki mint nekem és nincsenek olyan korlátoltságai mint nekem.de nem érdekel a megkülönböztetés már...csak azt várom h végre elköltözhessek mert "nagy teher"vagyok otthon.nagyon erős spórolásba kezdtem.....szánalmas vagyok ugye?
2009. nov. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

tűrhető...

sokkal több dologban voltam korlátozva mint most húgaim és ez eléggé frusztrál...

az egyenest kikergeti őket a világból ha látják hogy animét nézek, de már csak azért is...

18/L

2010. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!