Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen a kapcsolatod a szüleid...

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 16:40
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Amikor gyerek voltam, jó volt. Apámat nagyon szerettem, ö volt a bizalmasom. Anyámmal is kijöttem, bár az ö természetét nagyon nehéz elviselni (emiatt apám is sokat szenvedett). Kb 15 voltam amikor elváltak, anyám kirúgta apámat egy mellélépése miatt, ekkor anyámmal nagyon megromlott a viszonyom. Féltékeny volt apámra, bennem pedig as ellenséget látta. Nagyon igazságtalanul és visszataszítóan bánt velem, így 19 évesen apámhoz költöztem. Közben apámnak lett egy új kapcsolata, és elkezdtem teher lenni nekik. Amikor elkezdtem dolgozni akkor gyakorlatilag kitettek (as új barátnövel közös gyerek született), illetve sokáig apám csak akkor keresett ha pénzre volt szüksége. Emellett megtudtam hogy volt még egy házasságon kívüli gyereke amit soha nem említett. Sajnos még most is haragszom mindkettejükre. Anyám annyira gonosz volt velem hogy nem vagyok biztos benne hogy valaha is látni szeretném, apámmal nagyon sajnálom hogy megromlott a kapcsolatom.
2015. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!