Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Másod unokatestvéremmel...

Másod unokatestvéremmel (Lány) szeretnék együtt járni, de a család már az egyik oldalról már ellenzi vérfertőzésre hivatkozva, mit tegyek? Igaz? Vagy csak így lettünk nevelve?

Figyelt kérdés
Az én(Fiú) és az Ő (Lány) nagymamánk testvérek,ha jól tudom akkor mi másod unokatestvérek vagyunk! ugye? tanácsot várok Tőletek, mindenben.
2009. nov. 3. 16:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
83%
Második válaszoló vagyok.Nagyon sokan a gyerekvállalással kapcsolatban itélik el a rokoni házasságot.Ehez annyit tennék hozzá,hogy lehet élni gyereknélkül is,vagy akár örökbe is fogadhatnak,ha gyereket akarnak.De van itt még valami ami fontos,sem mi sem a kérdező nemtudja,hogy a lány hogy gondolkodik az egészről,és azt sem kellene elelejteni hogy a lány még nem nagykorú.Tehát vannak itt problémák bőven,a gyerek csak az egyik.Én nem akarlak rábeszélni se lebeszélni,a döntés rajtad és a leányzón áll.Ha az érzelmeitek komolyak,mindennel megtudtok birkózni,és ha a kapcsolat létre jön és nagy a szerelem akkor lehet a gyerek vállalásról gondolkodni.
2009. nov. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
31%
Bocsi de rokonba távoli rokonba nem zugunk bele ha az ember agyilag nem zokni nem csinál ilyet. Beteg idiota utodokat akarsz. Foggd magad vándorolj ki az országból és keres egy normál csajt. Amugy honan veszed hogy a csaj akkar egy ilyen undito dolgot.
2009. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
42%
24 évesen ne teperj egy 17 éves rokon kiscsaj után anyám de beteg az ilyen aki nem tud csak 1 rokon csitrit megkörnyékezni. Hagyd azt a gyereket saját korosztályba keres valakit. Bár gondolom egy normál felnött nő menekülne töled.
2009. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem te nem szerelmes vagy csak 1 béna luzer aki bele zugot az első csajba akvel tudott miről dumálni.

Az se érdekel hogy rokon hogy minden gyerek és az ő gyerekeik is idegbetegek lesznek. A fejedbe van egy szép álomkép a lányról meg a közös életről de ébregy fel és legyen eszed keres valaki MÁST. Szerintem a csaj tuti nem akkarja ezt a hercehurcát.

2009. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
52%
Régen az unokatestvérek is házasodtak.Ez még nem vérfertőzés.
2009. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
38%
Régen eret vágtak ha megfázott az ember ez bizony undoritó vérfertőzés.
2009. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem kell rögtön azzal riogatni senkit ilyen esetben, hogy mi van ha majd gyereket akartok...A lány még csak 17, nem valószínű, hogy ebből a kapcsolatból házasság és/vagy családalapítás lesz.

Ha neked tetszik, és ez kölcsönös, olyannyira, hogy a családdal is szívesen leálltok küzdeni, akkor jöhet a randi és egy kapcsolat. Aztán tart amíg tart, később meg majd mással a családalapítás.

Szóval ha mindkettőtöknek megéri a cécó, hajrá.

2009. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
59%
Csak az első unokatestvérig vérfertőzés, nem?
2009. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
73%
Mást nem tudsz találni mint rokont? Igen ez nagyon közeli rokonság. Teljesen érthető a család reakciója. Normális ember alapban nem is úgy néz egy családtagra. Keress magadnak mást, van elég lány a világon!
2009. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
52%

Hogy ki van itt akadva mindenki! Távoli rokonok vagytok, nem lesz itt semmi baj. A régi uralkodóházakkal meg ne gyertek, ott simán házasodtak első unokatestvérek nemzedékeken keresztül, és amiatt lett baj.

Egy másodunokatesóban mennyi idegen gén van? Nem ártana kiszámolni, de alig van már közük egymáshoz..

2009. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!