Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nálatok megvan az az igazi...

Nálatok megvan az az igazi karácsonyi hangulat? Szívesen töltitek együtt az ünnepet a rokonaitokkal?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 21:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szívesen töltöm, de nálunk annyira tavaszias idő van, hogy hangulat nincs semmi :c
2013. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szeptember óta karácsonyi hangulat van. Imádom, meg vagyok érte őrülve. Az egész ház díszben áll már november eleje óta (előtte őszi és haloween díszítés volt). Az aprósütiket december eleje óta sütjük anyummal, ma is egész nap sütés-főzés ment, holnap folytatjuk. Itt lesz a szűk család, 25-én pedig a nagy család. Már alig várom. Ajándékozás is lesz persze, nálunk ez is hozzátartozik, szerencsére meg is tehetjük, de enélkül is imádom az egészet, úgy ahogy van.
2013. dec. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem ünnepelem a karácsonyt, a keresztény ünnepeket tartsák csak a keresztények. Viszont olyan kellemes, kuckózós hangulatom volt egész decemberben, amit ma kihúztak belőlem a bal alsó hetesemmel együtt :(

Na, de még ott van a 25.-i rokonjárás, amihez semmi kedvem... szerencsére csak párom rokonai, ha az enyémekkel találkozni kéne, inkább kihúzatnék még pár fogat így nagyhirtelen!

2013. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi karácsonyi hangulatom. Család a világban szanaszét..

Vagy a temetőben. Ilyenkor jobban fáj, hogy az ember öregszik, gyerekei kirepültek, nagyszülők már régen nem élnek.

Fenyőfa alatt csak a macska fekszik. Szabad neki!

Boldog karácsonyt!

2013. dec. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Per pillanat semmi ünnepi hangulatom nincs. Ha a férjem behozza a fenyőt, és feldíszítjük, remélem megjön. A rokonokkal viszont szívesen találkoznék, de csak pár helyre megyünk, mert betegek vagyunk, és mivel több kisgyerek/kismama van a családban, nem biztos hogy örülnének egy kis grátisz vírusnak:(
2013. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

az az igazság, hogy úgy süt be az ablakon a nap, mintha tavasz lenne, szóval nem igazán van meg ez a hangulat

de jól lesz összegyűlni a családdal

2013. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Semmi hangulatom nincs,viszont kereszt szüleimmel illetve uncsikkal szívesen vagyok,na meg párommal
2013. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Karácsonyt! Menjünk standra.
2013. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Karacsonyi hangulat? Beteg vagyok...most is az agybol irkalok :( kimeritett a sutes, fozes es meg hol a nap vege?
2013. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Van hangulat. Most hajítottam ki a feldíszített fát az ablakon.
2013. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!