Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi volt a legdurvább sztorid...

Mi volt a legdurvább sztorid az anyósoddal?

Figyelt kérdés

Egy év járás után találkoztam végre az addig rám nem kíváncsi anyósjelölttel:

Mondta, hogy örül, hogy itt vagyunk, de légyszi menjünk el bevásárolni. Nóri (barátnőm), te menj a piacra, te meg (rám nézett, nem tudta a nevem) menj el kérlek a DMbe és hozz nekem tampont. Majd elmondta, milyet kellene.

Nos, megvettem neki a tampont, ezek után együtt elmentünk az óvodába, ahol dolgozik, hogy segítsünk neki rakodni. Menet közben kinyílt a kocsi ajtaja, ahol ő ült, mert nem csukta be rendesen. Közölte, hogy legszívesebben főbe lőne minden zsidót (pedig elvileg tudta, hogy az vagyok).

Utána szívtunk az oviban vagy két órát.

Imádtam azt a napot.


2009. dec. 20. 15:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A mult héten tettem fel egy kérdést az anyosommal kapcsolatban, véleményeket vàrtam :)

Na, a kommentemben van egy egész csokorra valo " szemétség" , bemàsolom a linkjét:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ugy tunik, kedves kérdezo, az eddig érkezett vàlaszok alapjàn ( amelyeken elég jot mulattam) nem csak mi " fogtuk meg az Isten làbàt" ilyen anyos-szeruségekkel :D

2009. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedves anyósom azóta haragszik, mióta kibékültünk a férjemmel/fiával! Tehát kibújt a szög a zsákból:)

Házasságunk 6 éve alatt jól kijöttünk egymással, legalábbis én azt hittem, aztán a férjemmel történt konfliktus kihozta a valódi énjét. Az első szájtátás után levontam a következtetést és feléje se nézek ennek a kétszínű nőnek.

2009. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
elsőre nem sikerült túl jól a kapcsolatom a párommal, hamar szakítottunk, de később újra összejöttünk, azóta is együtt vagyunk. és akkor az anyósom leringyózott a páromnak, amiért ő eljött hozzám és nem otthon maradt.de azóta már jó a kapcsolatunk.
2009. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
most leszbikus vagy, vagy mi a fasz?
2009. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ki? Én?
2009. dec. 20. 23:18
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Legutolsó húzása tegnap volt.

1 hónap után tegnap este váratlanul megjelent, hogy látni akarja az unokát. A gyerek persze üvöltve bújt hozzám, de az apja elmarta és odaadta az anyósnak. Szegény csak hüppögött, meg nézett.

Anyós 5 perc után besokallt, hogy neki ez a gyerek miért csak néz, miért nem mosolyog, dumál meg produkálja magát... na mégis a marhája mit várt, mikor a gyerek meg sem ismeri 6 hónapos talán ha 4 alkalommal látta.

Aztán fogta magát, lepakolta az ágyra, szinte odadobta a gyerek karácsonyi ajándékát azzal, hogy meg sem érdemli és elviharzott...megjegyzem 15 percre lakik tőlünk.

Az ajándék be sem volt csomagolva és természetesen mint mindig benne volt az árcédula, hogy lássuk milyen sok pénzt költött ... na ja ez kb. a 3. ajándék volt akkor sokat mondok. A pici meg úgy felzaklatta magát, hogy este 7-től 10-ig cipelnem kellett, meg ringatni.

2009. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az én anyósom is sűrűn látogatja az unokáját, 2 szer volt nálunk, aztán meghívott minket ebédre. 1 éve akkor már nem találkozott a kislánnyal. Átmentünk, hogy "ne érje szó a ház elejét"- ülünk az asztalnál és a 21 hónapos kislányom mutogatva kiabálja: -Néni,néni,néni!

Azóta sem találkoztak, de szerintem a kislány szemében csak néni marad, ha így folytatja.

2009. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A volt anyósom legújabb elszólását hallgassátok meg. Most lesz a lányom ballagása, amire természetesen meghívtuk őt is. Azt mondta, nem jön, volt ő már nálunk! Igazat mondott, a 18 év alatt tényleg volt EGYSZER itt nálunk (mindig mi mentünk). Na???
2009. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Feleségem édesanyja szívrohamot kapott 72 évesen...de felgyógyult.És mivel törődni kell vele,ezért odaköltözött az eleve nem túl nagy lakásunkba.Van egy lányom,és az ő külön szobája kellett neki,szóval a lányunk most a mi hálószobánkba alszik.Szex több hónapra kilőve.

A legzavaróbb,hogy a nagyi úgy viselkedik,mint egy királykisasszony. Leül a fotelbe,néha olyan mint egy hulla,és egész nap a Vivát nézi.Ha megunja rikácsol,hogy valaki kapcsolja át,vagy hangosítsa fel.Ebédnél a kedvenc kajám volt,krumpli püré,és először ő akart szedni.Jó,szedjél. A fél fazéknyit kiszedte a tányérjára,feleségem mondta,hogy az sok lesz.Áh,de hogy lesz sok-mondta a nagyi. Jól van,mi hárman elosztottuk azt a keveset.A nagyi 5 percig falatozott,még a negyedét se ette meg. A finom pürét kidobtuk,mert valahogy senkinek nem volt ingere megenni. A macskát terrorizálja.Van teraszunk és ott a cica szeret lenni.A nagyit egyedül hagytuk.Jövünk haza és a macska ott visít a teraszon,mínusz fokokba. Reggel kilenctől-ötig kinn kuksolt ,mondta a nagyi erre a lányom elkezdet ordítozni vele,a nagyi kiröhögte,mondta,hogy hallotta ahogyan bőg,de az csak egy hülye dög,és legszívesebben felnégyelni!

Állandóan összekakilja a vécét.Olyan undorító...

És a lányomat copfosnak hívja és én nem tegezhetem az anyósomat. Ráadásul a lányom osztálytársának az apjára (aki kb. 40 éves) ráhajtott! Borzalom!

Még egyszer megműtötték a szívét,jött ki a doki és mosolygós arccal közölte: Most már olyan jó a szíve,hogy 100 évig is elélhet!

-Köszönjük doktor úr...

2011. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!