Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lányom esküvője lesz és...

Lányom esküvője lesz és természetesen ott lesz a volt nejem. Hogy kezeljem ezt a helyzetet, ha még az apa-lánya tánctól is el akarnak "tiltani"?

Figyelt kérdés

Szóval van az exnejem és én, már évek óta elváltunk. Van két gyermekünk: egy fiunk és a kisebbik lányunk, neki lesz most az esküvője. De az exnejemmel nagyon rossz viszonyban vagyünk, évek óta nem találkoztunk még csak nem is köszönt nekem akkor sem, amikor évekkel ezelőtt összefutottam vele. Tudni kell, hogy azóta már van egy új férje, akivel a gyerekeink a jóban vannak, ezt az embert én nem ismerem csak hallottam róla. Az esküvőre természetesen hivatalos vagyok, de félek, hogy ki fognak nézni onnan, ráadásul a feleségem azt akarja, hogy az apja-lánya táncot a lányom ne velem, hanem az új férjével táncolja a közös gyermekünk, akit ráadásul együtt vártunk stb. stb.. Sőt, ő azt sem akarta, hogy egyáltalán ejöjjek.


Hogy kezeljem az exnejem, hogy ne legyen semmi incidens, elvégre elkerülni nem tudom teljesen?


Vagy ne menjek el? Már a lányunk is mondta nekem négyszemközt, hogy elege van az anyjából ilyen szempontból, vagy jöjjünk mind a ketten, vagy ha én nem jövök ő se jöjjön a pasijával, nem fog megharagudni, de már ne csesszük el ezzel az esküvőjét.



2014. ápr. 14. 12:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Miért váltatok el? Vagy még mindig szeret az exnejed és lehet nem bír a szemedbe nézni! Azért nem akarja, hogy elmenj! Mert lehet ő hibázott és rád kente.. Igaz ehhez tudni kéne, hogy miért váltatok el.
2014. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak most néztem meg az oldalt!! Elmentem az esküvőre meg az exnejem is, szerencsére nem akadtunk össze nagyon, de most kivételesen köszönt. Egyébként azt kötve hiszem, hogy még szeretne, most az új férje a "sláger". Hogy miért váltunk el? Elvileg megcsaltm, én kidobtam, most ezért haragszik. De nem érdekel, régi történet,,,
2014. máj. 1. 12:19
 13/16 A kérdező kommentje:
Ő csalt meg, azt akartam írni.
2014. máj. 1. 12:20
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a többi hozzászólást, de mindenképp legyél ott, ha a lányod meghívott és szeretné, hogy ott legyél. (A táncról meg kérded meg őt, hogy kivel szeretné eltáncolni.)


Én a lány oldaláról tudok nyilatkozni. Az én szüleim is elváltak (csak az én anyukámnak nincs senkije azóta sem) és fújtak egymásra. Pontosabban főleg az anyukám fújt az apukámra. Annyira, hogy nem akart mellé ülni a szülők helyére. Ennek az lett a vége, hogy az apukám nem jött el se az esküvőre, se a lagziba. Nekem ez a mai napig rossz érzés.

Épp ezért én többé nem hagyom magam. Ősszel lesz a kislányunk 1 éves és a szülinapjára mindkettőjüket meg fogom hívni és ha valakinek nem tetszik, annak meg fogom mondani, hogy el kell viselniük egymást, mert nem róluk van most szó.

2015. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

upsz...most látom, hogy nem mostani a kérdés


De örülök, hogy ott voltál. Végül veled táncolt a lányod?

2015. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
De régi téma...igen táncoltunk, gyönyörű volt.
2015. dec. 9. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!