Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy jut hattatom haza kiskoru...

Nagy alexandra kérdése:

Hogy jut hattatom haza kiskoru gyermekem angliábol?

Figyelt kérdés

#vanesza
2014. júl. 8. 13:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ne haragugy de amulat az nagyon bonyolult a lányom nem ugy fogant ahogy másnöknél nem voltam képes nevelni de nem anyagi okok mijat hanem lelkileg mivel ojan dolgok történtek velem ami nem szabadot volna
2014. júl. 9. 15:03
 12/21 anonim ***** válasza:
Apád az apja, aki ezért börtönbe került, ezért nevelte nagyapád?
2014. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A nagypapával nincsen jó viszonyod? Miért nem szólt, kérdezte meg, hogy kiviheti-e a kislányod?

Ne haragudj, hogy rád förmedtem, de a gyerek témára mindig ugrok. Nem tudom miken mehettél keresztül, de akkor is mindig a gyerek az első. Sablon duma de így van, egy gyerek sohasem tehet semmiről, és éppen pont miatta kéne, kellett volna megerősödnöd, hogy neki ne legyen olyan élete amilyen neked volt, van. Elhiszem, hogy nehéz, de ha te nem változtatsz ezen, a lányodnak ugyanolyan sz.r lesz az élete, és gondolom te nem szeretnéd ezt. Nekem sem volt túl jó gyermekkorom, és ez még mind a mai napig kihat rám, de ha lesz gyermekem mindent meg fogok tenni annak érdekében, hogy fele annyira se legyen rossz neki, mint nekem volt, fele annyit ne sírjon mint én. És itt nem (csak) az anyagiakról beszélek. Egy gyermeknek a leges-legfontosabb az anyai önzetlen szeretet és törődés. Törekedj erre te is! Én úgy tudom, hogy egy magyar állampolgárt, gyereket nem tarthatnak kint, de ezt neked kéne végig járnod, hatósági személyektől való segítségkérés stb. Biztos nem fognak elhajtani.

2014. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
sem apám sem anagy papám nem az apja akislányomnak nem kel be ocs mányolni ijen undorito modon KÖSZÖNÖM
2014. júl. 10. 16:18
 15/21 anonim ***** válasza:
Tudtál intézni valamit?
2014. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Minimum a helyesírás terén?
2014. júl. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
semit sem tutam intézni sajnos de nem adomfel mégnem
2014. júl. 12. 16:36
 18/21 anonim válasza:

Mindenképpen a konzulátusnál kérj segítséget, mert ahogy látod itt nem sok értelmes választ kapsz.


És szégyellje magát némelyik válaszoló, gusztustalanok,arra a tök fejetek nem gondolt, hogy vadidegen, nem kívánt apukától is lehet gyermeke egy nőnek?

Ez nem pletykaoldal, hogy csámcsogjon rajta kitől van, miért ott ahol.


A lényeg, hogy vissza akarja kapni a gyermekét és segítséget kér hozzá.

2014. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen aválaszt de viszakapom akislányomat márcsak apénzt kelöszeszed nünk azélet társamal hogy kime hesünkérte de ez igen nehéz préda mivel nemkeresünk anyit
2014. júl. 20. 15:51
 20/21 anonim válasza:
Ki nem szarja le hogy jobb vagy rosszabb helyen van a gyerek, az anyja, akkor az anyja. Ha tőle nem tiltotta el a gyámhivatal, akkor joga van hozzá, pont. Nagykövetség.
2014. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!