Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit választanátok? Melyik az...

Mit választanátok? Melyik az elsődlegesebb?

Figyelt kérdés
Gazdag életet ahol a karrier az első vagy egyszerű életet családdal gyerekekkel?

2015. szept. 14. 23:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
71%
Én már választottam, és a másodikat. Bár gyerek még nincs, de rájöttem, hogy hosszú távon a lelki béke és a nyugalom számomra minden anyaginál fontosabb.
2015. szept. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
59%
Ha csak e kettő közül lehetne választani, egyértelmű, hogy a karriert választanám, mert nem akarok családot, gyerekeket.
2015. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%
A második. Feltéve ha az egyszerű az "átlagosat" jelenti és nem azt, hogy nyomorgunk.
2015. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
28%

gazdag, de egyszerű élet, karrier + család


most az első úton járok, de ettől függetlenül akarok családot...


A karrier miatt elég sok pénzem lesz, viszont nem akarom 2 kézzel szórni, persze veszek pár drágább dolgot, de nem havonta felvágásból minden szutykot...

Tehát nem havonta új telefon meg kocsi mint sokaknál, hanem mondjuk 4-5 évente, vagy szükség esetén...

Munka mellett a családdal is szeretnék foglalkozni és nem luxusban pezsgő, kaviár minden nap...simán jó a zsíros kenyér hagymával, pirítós, bundás kenyér...


Régen egy szobás lakásban laktunk, most meg luxus körülmények között, viszont a pénz nem tudja visszaadni azt amit elvett...teljesen más a hangulata egy szobában 6-an családiasan, persze néha vitatkozva valami hülyeségen, mert gyerekek voltunk...aztán jöttek a falak amik elválasztottak...mind2 színvonalnak meg vannak az előnyei és hátrányai...nekem sokkal jobban ízlett a vajas kenyér gyerek koromban mint most mondjuk a hamburger vacsorára...


Én ötvözni akarom a kettőt, ahogy én megfelelőnek látom...


22F

2015. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
79%

Különc vagyok, egyiket sem.

Nem igénylem különösebben a gazdagságot, a karrier nem sokat jelent.

Egy nyugis, biztos állást szeretnék a mostani zűrzavar helyett, amiből meg tudunk élni, nem kell szűkölködnünk.

Viszont mi gyereket sem akarunk.

Egy egyszerű, békés, nyugis élet a férjemmel, a családdal. Bőven megelégszek ennyivel.

2015. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Második!

Szüleimnek az első van, bár lettem én. De nem látom őket boldognak. A legnagyobb örömük, hogy tudnak új ezt-azt venni.... Tényleg ennyi a legnagyobb boldogság az életben?

Én nem akarnám magányosnak érezni magam. Tökéletes lenne valami olyan munka ami egyszerű, kényelmesen megélünk belőle, nem éhezünk, de nem is kell túl sok pénz, és egy egyszerű életet élnék a párommal. (Gyerekben még nem gondolkozom, majd talán egyszer)

2015. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

És a kérdező?

Vajon mi oka lehet, hogy valaki ilyen kérdést tesz föl?


Gondolom, hogy egyik sem jött be, ugye?


Szerintem mindenki -utólag- azt választaná, ami nem volt neki addig. Ilyenek vagyunk.


Gazdag életet karrierrel nem nagyon lehet élni, legfeljebb stresszben gazdagot. De van, aki azt szereti.


Egyszerű életet is lehet élni család-gyerek nélkül is, sőt.

Családdal, gyerekkel az élet soha nem egyszerű, mindig vannak kihívások, amik bonyolítják.


A család, a gyerekek, az emberi kapcsolatok szerintem többet adnak, utólag az emlékek mindenképpen.

2015. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
23 vagyok és max 27 évesen gyereket szeretnék, szeretném látni ahogy felnő a gyerekem ezért kérdeztem meg.
2015. szept. 22. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!