Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lenne bennem cigány vér?

Lenne bennem cigány vér?

Figyelt kérdés
Kezdenek érdekes jegyek kijönni rajtam. Piszok vastag lett a szemöldököm, ahogy kamaszodok, nagy csúzli szám van. Nagy elálló denevér fülem van. De fehér vagyok és kék szemű. Ez a lengyel felmenők miatt van. A bőröm kicsit olíva színű, nem hófehér. Nagymamám elég romás kinézetű. Nem korom fekete, de szép barna, könnyen lefogja a nap. Úgy néz ki, mint egy roma asszony. Romákkal is barátkozik, sok roma barátnője volt a munkahelyén is. A biciklimet is romáknak adta el, állandóan velük seftel. Elég jóban velük. Sok testvére is volt, összesen 8 azt hiszem. Rákérdezni nem akarok, hogy ő most roma-e, mert megsértődne. Én is a romákhoz húztam elég sokszor, sok roma haverom volt az iskolában. Valahogy velük jöttem ki, jó fejek voltak meg mindig. Szerettek verekedni, mindig ütöttük egymást, fociztunk meg hülyéskedtünk. Egyik magyar haverom mindig mondja nekem poénból, hogy "te cigány". Aztán mindig röhögünk egy jót ezen. Alacsony is vagyok, azt hallottam, hogy a romák alacsonyak. Összességében kék szemű olasznak nézek ki, világosabb bőrrel.

2015. nov. 13. 21:10
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
*magas
2015. nov. 13. 21:45
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet görög is felmenőid között, a Monarchia óta nagyon sok görög élt a mai Magyarország területén. Görögök között is találsz ilyen felépítésű embert.
2015. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi a mama vezetékneve? Illetve az ő édesanyjának vezetékneve?
2015. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Ez is érdekes. Apám mondta, hogy a nagyanyja ágán az ősök Olaszországból jöttek. Kis török vér is lehet bennem. Görög is lehet akkor. Jó lenne tudni ezeket pontosan. Sajnos lehet, hogy sose derül ki. Köszönöm a választ.
2015. nov. 13. 21:51
 15/28 A kérdező kommentje:

"Mi a mama vezetékneve? Illetve az ő édesanyjának vezetékneve?"


Sajnos ez nem mond sokat. "Nagy" vezetékneve van, ami minden körben elég gyakori. Az ő anyja "Seres" névre hallgatott.

2015. nov. 13. 21:53
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sosem fogod megtudni, hogy pontosan milyen vér van benned hány százalékban. Pl. anyai dédnagyanyám full sváb volt tudott németül, és magyarul is, de neki még a német volt az első (szóval én elvileg tudnék németül, de a vesztes háború következményei miatt nem merték németül megtanítani a gyerekeket). Dabas környékéről származott, ott volt Újhartyán, és a többi német ajkú falu. Anyai dédnagyapámnak a családneve 'Zsitva', tehát ő meg Felvidékről származik. És ez csak 2 ember a sok közül... Az apai dédszüleimről pl. semmit se tudok. (a nagyszülőket ismerem, nyugi...) Nyilván nem csak német, és magyar van bennem, de igazából ezt senki se fogja tudni megfejteni...
2015. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

#legendarymaster:

Köszi a választ. Ez igaz, bár jó lenne tudni. Valószínűleg nem vagyok roma származású. Tulajdonképpen lényegtelennek is lehet mondani, mert az embert a cselekedetei, viselkedése határozzák meg szerintem és nem a származás. A lényeg, hogy élvezem az életem. :)

2015. nov. 13. 22:15
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt, hogy van benned egy-két vonóval, de van ennek bármi jelentősége? :)
2015. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nincs, csak érdekelt. :)
2015. nov. 14. 10:46
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha Seres volt valamelyik rokonod akkor elég nagy a valószínűsége h van benned vér.. Mert Seres, Lolé , Burai , stb általában roma név.
2015. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!