Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lenne bennem cigány vér?

Lenne bennem cigány vér?

Figyelt kérdés
Kezdenek érdekes jegyek kijönni rajtam. Piszok vastag lett a szemöldököm, ahogy kamaszodok, nagy csúzli szám van. Nagy elálló denevér fülem van. De fehér vagyok és kék szemű. Ez a lengyel felmenők miatt van. A bőröm kicsit olíva színű, nem hófehér. Nagymamám elég romás kinézetű. Nem korom fekete, de szép barna, könnyen lefogja a nap. Úgy néz ki, mint egy roma asszony. Romákkal is barátkozik, sok roma barátnője volt a munkahelyén is. A biciklimet is romáknak adta el, állandóan velük seftel. Elég jóban velük. Sok testvére is volt, összesen 8 azt hiszem. Rákérdezni nem akarok, hogy ő most roma-e, mert megsértődne. Én is a romákhoz húztam elég sokszor, sok roma haverom volt az iskolában. Valahogy velük jöttem ki, jó fejek voltak meg mindig. Szerettek verekedni, mindig ütöttük egymást, fociztunk meg hülyéskedtünk. Egyik magyar haverom mindig mondja nekem poénból, hogy "te cigány". Aztán mindig röhögünk egy jót ezen. Alacsony is vagyok, azt hallottam, hogy a romák alacsonyak. Összességében kék szemű olasznak nézek ki, világosabb bőrrel.

2015. nov. 13. 21:10
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Aha, Burai is előfordul szerintem a családban. Köszönöm.
2015. nov. 14. 13:32
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
20 -as vagyok , de csak általában nem minden Seres meg Burai roma csak nagy az esély rá ..Nincs mit :)
2015. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Okés, köszi mindenkinek. :)
2015. nov. 14. 19:43
 24/28 anonim ***** válasza:
38%
Nem ,te betmen vagy!
2015. nov. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan beszélhetsz a nagymamáddal erről. Ha valaki roma , azt nem széggyeli, gondolom ő is el fogja mesélni ha vannak roma felmenők a családban. Magyar emberek között is van sötétebb bőrű, ugyyanis a magyarok eredetileg barna bőrűek, és barna szeműek. Érdeklődj a felmenőid iránt a nagyitól. Szerintem érdekes dolgokat tudhatsz meg tőle. Én mindig szerettem hallani a családról amikor az öregek mesélni kezdtek.
2015. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem űlj le a nagyiddal, és együtt készítsetek 1 családfát. Majd meglátod meddig juttok a felmenőkkel. Érdekes lesz .
2015. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Rég raktam fel...Azóta nem is néztem. Nem beszélek vele erről. Nem büszke rá, ami érthető. Én se mondom senkinek. Egyszer így is kaptam már rasszista célzást... A cigányságtól meg elszigetelődtem, fehérek között nőttem fel nagyobb részben, bár van/volt egy pár cigány akivel jóban voltam. Anyámék is fehérnek neveltek.

Azt hiszem én nem tartozok már közéjük. Ennyi, lezártam magamban.

2017. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Ja és ha nem lenne világos, akkor a kérdező voltam, csak már másik fiókkal.
2017. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!