Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mennyi idő után éreztétek...

Mennyi idő után éreztétek magatokat családtagnak?

Figyelt kérdés

Én több év után is csak kirekesztettnek érzem magam,pedig nem tiniszerelem.Amig kettönkről van szó,addig rendben van,de onnantól hogy szülei és egyéb rokon,onnantól már nem,mintha semmi közöm nem lenne hozzá.

L


2010. máj. 23. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is igy van. Nálunk elfogadták a barátomat, szeretik, de én nagyon rosszul érzem magam nálunk, mert hol normálisak hol a hideg ver ki tőlük.
2010. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Úgy igaziból talán azután, hogy összeköltöztünk (1 év után) :)


23/L

2010. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

soha rossz szavuk nem volt felém,nem ez a baj


soha semmit nem tudok,csak utólag,párom ezekre annyit reagál,hogy "ez nem a te dolgod"...

és ez rosszul esik

2010. máj. 23. 12:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Most,hogy unokát szültem nekik,pedig 15éve,hogy együtt vagyunk.A kislányom valahogy egy családdá tett minket.
2010. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
össze vagyunk költözve,de nem változott semmi,szüleihez is leginkább egyedül megy,hiába mondom,h énis szeretnék,valamivel mindig "leráz" (15nek érzem magam ilyenkor,utoljára akkor volt ilyen velem pasi)
2010. máj. 23. 12:14
 6/12 anonim ***** válasza:
szinte rögtön az első perctől kezdve. előző kapcsolataimban nem tapasztaltam ilyet. a párom szülei nagyon kedvelnek, a párom néha az is mondja hogy jobban szeretnek engem mint őt. tényleg nagyon jó érzés, és ha ott vagyunk a szüleinél teljesen otthon is érzem magam (pedig külföldiek és külföldön is élnek) de ez vonatkozik az összes családtagra náluk.
2010. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

őelőtte volt egy olyan kapcsolatom,ahol rögtön befogadtak,a mamával meg az öccsével mai napig tartom a kapcsolatot,25 év korkülönbség ellenére szinte barátnők lettünk...


de itt...hided,rideg az egész,mintha egy 2 hetes futó kaland lennék...

2010. máj. 23. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:
4 éve vagyunk kapcsolatban, és kb 2 éve érzem, hogy a családja is családtagként kezel.
2010. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miután a barátom apját betámogattam hulla részegen a helyére utána nem volt semmi gond
2010. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi majdnem 3 éve vagyunk együtt...első perctől aranyosak voltak a szülők...de családtagnak azért nem éreztem magam nagyon sokáig...azért bizonyos idő el kell teljen...igaz még sulis voltam mikor összejöttünk...:)

Mi után egyetemre kerültem a legtöbb rokon megkért, hogy tegezzem (szüleit kivéve, mondjuk ezt nem is bánom:) ). Együtt megyünk nagyobb családi eseményekre...tervben egy kirándulás, mindig kapok pakkot, ha abba a városban járnak hol én járok egyetemre, és mindig náluk vacsizunk, ha ott vagyunk...igazán családtag pedig eljegyzés vagy esküvő után leszek és tekintenek majd annak, szerintem:)

egyébként durva amit a párod csinál, próbálj kiszedni belőle valamit...miért van ez...

hány évesek vagytok? mióta együtt?

20-L

2010. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!