Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Éreztétek már azt, hogy ha...

Éreztétek már azt, hogy ha nem készülsz házon kívüli dolgokra gyomorideggel, izgulva?

Figyelt kérdés
Szóval ez szorongás, ha nem így készülsz valahova, mert azt hiszed, hogy ha nem "izgulsz" akkor nem dőlhet el jól bárhova is mész? És ez kihat a családi életedre? Ez szorongás amúgy? Úgy utálom magam emiatt. Értitek, hogy hogy értem a dolgot? pl: munkába menet is.
2011. máj. 1. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tényleg késő van, fáradt is vagyok, de ezt most nem értem.Pánikbeteg vagy?
2011. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy írnám le, hogy félek nem lazán elmenni munkahelyre, boltba, stb. Félek, ha nem vagyok visszafogott akkor nem jövök ki jól bármiből is.
2011. máj. 1. 20:30
 3/14 anonim ***** válasza:
kényszerbetegség
2011. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tehát van akaraterőm, elmegyek én szinte bárhova. Csak pl melóhelyen is ha már pedzi a másik műszak, hogy valami nem volt jó a mi műszakunkban, már feszülten megyek be arra a helyre. most is utálom már ezt, pedig két hónapja vagyok itt csak.
2011. máj. 1. 20:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Hu, tényleg próbálom kivenni, mit is szeretnél. Pl attól félsz, azon izgulsz, hogy mi lesz ha rosszul leszel?És nem tudsz megnyugodni?? Komolyan, keress fel egy pszihihátert, amíg nem késő, mert ki fog hatni teljesen az egészségedre, nem tudod végezni a munkád, pl félsz, hogy rosszul leszel a buszon, meg gyomorfekélyed lehet, Ilyesmire gondolsz?
2011. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Dehogyis. Csak simán nem merek fiatal módjára, lazultan akár menni az utcán, mintha nem akarom, hogy valami vagánykodó valakinek tűnjek. Túlzottan is visszafogottnak érzem magam.
2011. máj. 1. 20:34
 7/14 anonim ***** válasza:

próbáld leküzdeni "lényegtelen" dolgokkal, pl. menj sétálni, boltba nagyon lazán, amennyire csak képes vagy. és ha látni fogod, hogy így is tudsz sikereket elérni (sőt... így nincs, ami gátolja a maximális eredményed elérését:) ), akkor egyre könnyebben fog menni, hogy a "húzósabb" dolgokat is lazán vedd. Nyilván a lazán vétel nem azt jelenti, hogy lesz.rod, csak azt, hogy nem a parától lesz valami jó. Néha persze nem tudod teljesen kiküszöbölni, de attól még nem ez a normális

sok sikert:)

2011. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Fura dolog ez. Szerintem volt valami fiatal koromban a suliban, amikor ez ivódott belém, hogy ha visszafogottan viselkedek, beszürkülök, nem bánthat senki. De ez nincs így pont ezaz. Ezért nem értem.
2011. máj. 1. 20:35
 9/14 anonim ***** válasza:

20:33

Olyanom nekem van.

Pszichiáter kb. semmire nem jó.


Kérdező:

Szóval úgy kell érteni, hogy ha laza vagy, akkor csak rosszul sülhet el?

2011. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
85 százalékos érzi mit akarok mondani.
2011. máj. 1. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!