Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mennyi idő után éreztétek...

Mennyi idő után éreztétek magatokat családtagnak?

Figyelt kérdés

Én több év után is csak kirekesztettnek érzem magam,pedig nem tiniszerelem.Amig kettönkről van szó,addig rendben van,de onnantól hogy szülei és egyéb rokon,onnantól már nem,mintha semmi közöm nem lenne hozzá.

L


2010. máj. 23. 11:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

huszonévesek vagyok,4éve együtt,2 éve lakva is


de mintha szeretne egy falat közém meg a család közé...

(pedig az anyja telefonba mindig kérdezi hogy velem mi van,miért nem megyek)


bár az én családomra se tulzottan kiváncsi,neki tökéletesen elég lenne sztem örökre ha ketten lennénk,igazából szüleihez is azért jár,mert ez egyfajta "kötelesség",vagy nemtudom

2010. máj. 24. 13:53
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mit mondhatnék...az előző vagyok a 20 lány.

Igazából nagyon nem értem meg a párodat...kifejtem miért.

Számomra nagyon fontos a párom családja, nem is tudom elképzelni, hogy haragban legyünk, vagy "sehogy" viszonyban.

Amikor megismertem a páromat az első 4-5 hónapban nem mentem fel náluk, ami úgy gondolom természetes...aztán az anyukája folyton érdeklődött, hogy mi van velem stb. akkor kezdtem gyakrabban járogatni hozzájuk. Többször volt olyan, hogy a párom nélkülem ment fel, az anyukája már rendesen meg volt sértődve, hogy miért nem megyek fel én is. Úgyhogy elkezdtem feljárogatni. Igaz, a párom meg én nem lakunk együtt, de én úgy tekintem a szüleit mint a saját családtagjaimat, nagyon megszerettem őket...lehet e egy ilyen női dolog, vagy fene tudja:) ő úgy van vele, hogy neki is fontos a családom ismeri a nagyszüleimet, anyukámékat, kereszt szüleimet...

Valahogy tukmáld magad a párodra, elvégre hozzá tartozol, mi az, hogy "megkímél" a családjától...én sértésnek venném ha nem akarna felvinni...szerintem ez az is...:(

próbálj beszélni erről a pároddal.

Számomra így nem működhetne a kapcsolat...:(

2010. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!