Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » 6hónap után lehet tervezni...

6hónap után lehet tervezni egy Férfival?

Figyelt kérdés
lassan fél évesek leszünk, 1hónap után oda költöztem hozzá nagyn jó vele élni és a szüleivel is, mert szeretem őket és viszont is!nem zavarjuk egymást, mert ők lent mi fent!már nagyon előre tervezünk,mert nagyon szerelmesek vagyunk egymásba és volt már alkalmam megismerkedni fiúkal, de Ő a legjobb! Ő 28 én 23!szeretnénk gyereket mind ketten,mert család centrikusak vagyunk.mindenki azt mondja, hogy éljek még,de ez hülyeség mert így is élek!!!
2010. jún. 20. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha ilyen jól megvagytok és együtt is éltek akár lehet gyereketek is.Ez a ti döntésetek és ti érzitek hogy tényleg ezt akarjátok-e.
2010. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont így voltunk 5 éve, 1 hónap után összeköltöztünk. 6 hónap múlva lett pozi a tesztem. most várom a második gyerekünket.

Szóval szerintem lehet.

Sok boldogságot.

2010. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Azért ne kapkodd el!Fél év alatt nem lehet maximálisan kiismerni valakit!
2010. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem várjatok még,tart a lila köd.Ha fél év múlva is minden ilyen szép,jöhet a baba.

Sok boldogságot!

2010. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan férfi mint én, akkor lehet, de mindenki más.

Viszont előre nem lehet tudni mi lesz pár év múlva, bármi közbejöhet, azért még egy kis időt várj a család alapítással.

De ha kitartotok egymás mellett, és vigyáztok egymásra, évek múlva is ugyanúgy törődtök egymással mint most, akkor semmi sem lehetetlen.

27/f

2010. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt életemet terveztem/tük vele, aztán 1 év után kitett.
2010. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a második válaszoló nagyon szimpatikus választ adott nekem!:)meg kérdezhetem, hogy hány éves voltál akkor?
2010. jún. 21. 13:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi egy hét után összeköltöztünk, pont egy éves évfordulónkon lett pozitív a teszt, mostmár 1,5 éves a fiúnk, tervezzük a 2. babát.

Eljöttünk albérletbe, mert mindkét részről borzasztó volt a szülők hozzánk állása.

Így jó, így tökéletes. Remélem sokáig így marad.

Idén vagyunk 3 éve együtt. Ő akkor 28, én 30 éves voltam.

2010. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok.

Én 26 voltam akkor.

Remélem neked is összejön.

Sok sikert, és boldogságot!

2010. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

a másodiknak köszönöm a választ!annyira jó ezeket olvasni, köszönöm nektek!!!!

23évesen úgye nem vagyok fiatal, hogy kis mama legyek?

2010. jún. 23. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!