Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apró dolog, mégis idegesítő!...

Apró dolog, mégis idegesítő! Azért szóvá tegyem?

Figyelt kérdés

Párom egyik munkatársánál voltunk szombat este. Készült néhány fénykép is. A munkatársának a felesége levágott a képekről, és úgy tette fel őket az internetre. Pár hölgy hozzászólt a képhez, hogy szívesen megismerkednének a párommal. A feleség meg írta, hogy privátban ír telefonszámot, nyugodtan lehet vele ismerkedni, mert egyedülálló.

Engem zavar a dolog, mert tudom, hogy a párom csak ideges lesz, hogy ilyen hülyeségekkel zaklatják őt munkaidőben. Egyébként jegyben járunk.

Szerintetek szóljak a nőnek, hogy állítsa le magát? Vagy hagyjam a fenébe a dolgot?


2010. júl. 12. 13:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/126 anonim ***** válasza:
100%
hat ez a no nem normalis... nem bir teged vagy mi?? nagyon kereszbe akar neked tenni... ahogy latom.. :S Szerintem tegyel valamit az ugy erdekeben.. :)
2010. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/126 anonim válasza:
81%
:D Jó pasid lehet... :D Szerintem mosolyogj egyet, dőlj hátra, hiszen a párod Téged választott... A nő meg szánalmas, nevetném ki. :D
2010. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/126 A kérdező kommentje:
Még nem vagyunk ismerősök, nem tudok a képhez hozzászólni. :(
2010. júl. 12. 13:22
 14/126 anonim ***** válasza:
96%
En egy vegtelenul turelmes ember vagyok, de ezt abszolut nem neveznem kis dolognak. Vagy felreertett valamit vagy pedig direkt csinalta. Nem tudom, hogy miert tenne ilyet, de hogy lehet felreerteni, ha egyszer menyasszonykent lettel bemutatva? Es levagta a kepedet, tehat szandekossag van benne. En igenis szova tennem. Mivel te nem ismered ezt a not, a parodnak kellene inkabb szolni, hogy lassa, nem a feltekenyseg beszel beloled, hanem arrol van szo, hogy ilyet nem lehet mas emberrel csinalni. En nem hagynam szo nelkul. Ne maradjon abban a tevhitben, hogy egyedulallo a parod vagy pedig fejezze be a szemetkedest. Fel kell vilagositani, hogy ne ajanlgassa masnak a telefonszamat. Undorito.
2010. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/126 anonim ***** válasza:
95%
én első körben mutasd meg a párodnak a fotókat és mondd, hogy legjobb tudomásod szerint "licitálnak is rá", hogy jó parti. Gondolom ez nem fogja hidegen hagyni. Ha lecsillapodtak a kedélyek, együtt menjetek be a munkahelyére és mondjátok el, hogy vannak vicces dolgok, de ez durva és beteges . És nem mellesleg van már menyasszonya, köszöni.
2010. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/126 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a párodnak, a ribancot fenyegesd meg, a kép alá meg írd, hogy te vagy a menyasszonya.
2010. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/126 anonim ***** válasza:
100%

ha iwiw ott tudsz a csajnak véleményt írni:)d komolyan én most nagyon kiakadtam.szívesen megírnám én a magamét ennek a kis r ..inek.Ne szarakodjon mással!!!!!!!


25/N

2010. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/126 A kérdező kommentje:
Este megmutatom a páromnak a képeket, már telefonon szóltam neki, hogy mi történt, ne csodálkozzon ha idegen nőktől kap sms-t vagy hívogatják.
2010. júl. 12. 13:23
 19/126 anonim válasza:
69%
Mért ne szólnál neki???? Állítsa le magát! "a párom csak ideges lesz, hogy ilyen hülyeségekkel zaklatják őt munkaidőben" Ezt nemértem még rád mérges?? Komoly a dolog... A párod akkor egy bunkó hogy ha rád mérges. De sajnos hatóságilag semmit nem tudsz tenni mert ti csináltátok a képt. Max ha sok a rokonod akkor "megtudnád győzni" hogy leszedje.
2010. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/126 anonim válasza:
100%
Ok. Értem. Szóval ő nemis tudja. Jó bocs.
2010. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!