Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha újrakezdhetnétek, hány...

Ha újrakezdhetnétek, hány évesen alapítanátok családot?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
84%

18 folott akkor, amikor ugy erzem, megtalaltam a tarsamat, akivel vegig akarom es tudom elni az eletemet, mert o is ugyanezt akarja

ha mondjuk 20 evesen megvan, akkor akkor, ha csak 35 evesen, akkor akkor, ha meg akkor sem, akkor akkor sem

2019. aug. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
82%
Ha újra kezdhetném se vállalnék.Viszont a párválasztást másképp csináltam volna,30 éves koromban jobban megnéztem volna kit választok magam mellé,mert nagy valószínűséggel most nem lennék egyedül.38/N
2019. aug. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
82%
Ha újrakezdhetném nem alapítanák családot soha.
2019. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
87%
20 évesen mentem férjhez, 26 évesen szültem az elsőt (6 évet vártunk rá), aztán kis korkülönbségekkel a kicsiket. Most 32 vagyok, 14 éve a férjemmel, 4 kislányunk van. Így tökéletes minden, szeretem magunkat, az életünket. Nem változtatnék semmin. 😊
2019. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:

#13 Miért bántad meg?


#14 Gratula :)

2019. aug. 12. 08:14
 16/63 anonim ***** válasza:
82%

#15

Azért mert ez nem élet. Számolgatom a filléreket, hogy valahogy túl éljük a hónapot, meg rettegek nehogy bejöjjön valami extra kiadás. Tényleg küzdök hogy a víz felett tartsam ezt a családot eközben a feleségem nem hajlandó visszamenni dolgozni meg rágja a fülem hogy akar egy negyedik gyereket. Meg persze akkor kellene egy nagyobb ház is, és meg ennek a hiteléből is 10 év még van én meg így is havi 250 órát dolgozok. Kiút ebből nem nagyon van és semmi kilátás nincs arra hogy valaha is normálisan éljünk.

2019. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
72%
18 évesen mentem férjhez, 22 voltam, amikor szülnöm kellett egy halott kisbabát. Utána sikerült 3 csodaszép gyereknek életet adni, (akik közül kettő ma már életre való felnőtt, és a kicsi is hamarosan az lesz) úgyhogy bármi is történt, ha újra kezdeném, akkor sem csinálnám másként...
2019. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
66%

25 körül, kb. 23-27.

Mindenféle nőgyógyászati bajaim lettek 30 felett, és nagyon sokat kellett küzdeni. Ha újrakezdhetném, akkor inkább huszonévesen vállalnék, amikor még nem volt semmi bajom. És egyébként is fiatal anyuka szerettem volna lenni. Meg akkor lehet, hogy lett volna idő, lehetőség arra is, hogy legyen tesó is.

2019. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy az számítana, hogy hány éves vagy. Akkor kell csinálni, amikor megtaláltad azt, akivel hajlandó vagy leélni egy életet. Elfogadjátok egymást úgy, ahogy vagytok: gazdagon vagy szegényen, egészségesen vagy betegen, jó állással vagy anélkül. Akármid van, akárhogyan mesterkedsz, mindig közbejön valami, ami nem fog tetszeni. Az élet csak nagyon ritkán habostorta.
2019. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

#16

De akkor neked sem konkrétan a gyerekekkel van bajod, hanem azzal, hogy egyedül nem keresel eleget ahhoz, hogy egy 5 tagú családot eltarts. A feleséged jó hülye és felelőtlen, már bocsi...hát, így tényleg szívás.

2019. aug. 12. 09:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!