Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kötelező szeretni a...

Miért kötelező szeretni a gyerekeket? Miért elvárás ez?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 22:47
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
30%

Nem kotelezo. Elvarasnak elvaras lehet egyesek reszerol. Evoluciosan olyan utodot, amelyikben nincs semmi a te genjeidbol nem kell szeretni sot jobb helyeken az allatok kinyirjak az elozo him kolykeit stb.

Igy maximum a rokon gyerekek szeretet lehet elvaras egy nagy osszetarto csaladban. Mert hat az elet arrol szol.vidd tovabb a genjeidet vagy ha nem tudod akkor legalabb az vigye tovabb azt tamogasd akinek a genjei a leginkabb megegyezhetnek a tieiddel. Pl tamogasd tesod gyerekeit, vagy unokatesod gyerekeit ha nincs tesod etc. Es a szeretetet ne emberi szempontbol ertsd hanem erdekkent azaz tamogatod mert majd ha meghalsz o meg sikeresen szaporodik akkor a te genjeidet is viszi tovabb.


Amugy a sjatodat majd szeretni fogod mert olyan kis szupercuki lesz es annyira rad lesz utalva mint a legtehetetlenebb kiskutyuska, hogy akarva akaratlanul kotodni kezdesz hozza es egy ido utan mar nem dobnad ki az utcara (kiveve olyan kamaszkor tajekan :-)). A kutyak meg azert szuperrcukik mert nagyjabol egy 4-5 eves gyereknek megfelelo intelligenciajuak es ugy is viselkednek :-).

2019. szept. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
79%
Nem kötelező. Az emberek azért mutogatják a gyerekük fotóit, mert büszkék rá. Pont úgy, mint a kiscicára, kutyára, nyaralásra. Ergo én pl a macskákat nem szeretem, de amikor ismerős mutogatja a szarrákényeztetett macskája képeit tudok annyit mondani, hogy de aranyos és már békén is hagy.
2019. szept. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
51%

Én terhes vagyok, mégis csak a sajátomat szeretem.


Irritál másoké, egyszerűen neveletlen ostobák. Csak ordítani és kopácsolni tudnak, szólsz nekik valamit és bután sugárzik a tekintetük. Inkább sajnálnom kéne, mert ez a nemtörődömség. A családban is van ilyen sajna, olyan sötét lett a gyerek, mint az éjszaka :(

2019. szept. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó! A tiéd biztos nem fog ordítani és kopácsolni soha! :D

De birom az ilyeneket...

En sem szeretem különösebben más gyerekeit, de attól még tudom, hogy az én gyerekeim sem hibátlanok.

2019. szept. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
62%

13as szerinted a tiéd nem fog üvölteni meg kopácsolni? 😁 Nagyot fogsz koppanni 🤣


Nem kell szeretni idegen gyereket, nem is lehet, nem is ismered. Vannak ellenszenves gyerekek, mint felnőttek is.


A sajátját jó esetben szereti az ember. Ha nem, ott valami mentális probléma van.

2019. szept. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
72%

Az utolsonal a pont.


En nagyon megneznem a 13as fejet, amikor a gyereke majd epp uvolt/ kopacsol. 😂😂😂

2019. szept. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Senkit sem kötelező szeretni. Én nem igazán vagyok gyerek barát. De attól még tudok kulturált módon viselkedni más emberek társaságában, anélkül, hogy bicskanyitogató stílusban beszéljek.


Ha valaki odajön és mutogatja bármilyen formában a gyerekét, maximum annyit mondok aranyos, és be is fejezi. Ez nekem ugyanaz a kategória, mintha versenyautókat mutogatna valaki, az se érdekel, de nem fogom neki azt mondani, hogy takarodj már a kékeres rák faxára, mert te a gyerekedet mutogatod és nem egy autót. Egyébként szerintem ha normális ember vagy, és nem mutatsz különösebb lelkesedést a gyerek téma iránt, a normális emberek nem fognak traktálni vele (hülyékkel meg ugye minek beszélgetni...).

2019. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező.Az érzelmeket nem lehet kierőszakolni.Az én környezetemben is van néhány gyerek,aki kimondottan irritál,de nem szólok semmit.
2019. szept. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező
2019. szept. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert olyan cuki, hogy ordít: otthon, tömegközlekedésen, utcán, boltban. Meg, hogy hisztizni kezd, hogy anyu/apu nrm vette meg a 849. ugyanolyan pónit/kisautót/édességet. Mert valódi élmény egész nap egy olyan emberkéhez gügyögni, aki nem bír visszabeszélni és a szart/hugyot pucolni alóla. Vagy megvárni, míg beszélni tanul és csak azt hallgathatod miez/miért? napi 8000x, olyan nagy csoda, hogy megszólal, utána meg uh bár sose tanult meg volna beszélni felesel stb. Nagyon nagy csoda, hogy valaki megtanulja a szobatisztaságot. Akkor már inkább veszek egy kutyát és azt dicsérem, hogy nem hugyozta össze a szőnyeget, kevesebbe is kerül mint egy gyerek nem is akkora felelősség. Oh a lényeget kihagytam. A szülés. Nincs jobb mikor 9 hónap után kipréselsz magadból egy mini alient, vagy felvágnak, hogy kiszedjék belőled.

Nincs imádni valóbb, mikor egy felnőtt kezdemény tankya-nyála egybe folyik vagy épp a fikáját keni végig a metró korláton.


De tényleg ez az élet értelme *-*

2019. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!