Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kötelező szeretni a...

Miért kötelező szeretni a gyerekeket? Miért elvárás ez?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 22:47
1 2 3 4
 21/39 qkker1 ***** válasza:
100%

"Te fogadni merek, valami kutyabolond lehetsz, mert azok utálják a gyerekeket."


Ebben mi az összefüggés?

Kutyabolond vagyok én is, mégis van két lányom, akiket szeretek!

2019. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
98%

“Amugy a sjatodat majd szeretni fogod mert olyan kis szupercuki lesz es annyira rad lesz utalva mint a legtehetetlenebb kiskutyuska, hogy akarva akaratlanul kotodni kezdesz hozza es egy ido utan mar nem dobnad ki az utcara”


Tisztelettel kérdezem, hogy akkor miért van annyi hír halálra vert/rázott meg itt-ott hagyott csecsemőkről?

2019. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
19%

Ha már világrahozod a gyerekedet, akkor kutya kötelességed szeretni őt! Minden gyereknek megvan a joga, hogy szerető közegben nőhessen fel.


(Más gyerekét viszont nem kell szeretned. Ilyet nem mond senki, ilyenre nem kötelez senki.)

2019. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
88%

Valaki írta a kutyabolondot.


Hát, nem vagyok kutyabolond, kutyám sincs. (Sőt, taszít a kutya bu*z*lás is. Ettől még szertem az állatokat, tartok is és a szakmám is hozzájuk köthető.) De ettől függetlenül utálom a gyerekeket és nő vagyok.


A nők felé elvárás a gyerekek szertete, meg az hogyha lát egyet akkor már rögtön olvadoznia kéne, hogy júj így-úgy én is akarok vagy 100-at.

2019. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már világrahozod a gyerekedet, akkor kutya kötelességed szeretni őt!"


De hogy? Nincs gyerekem, csak nem értem, ha valaki nem szeret valakit, azt hogy tudja megváltoztatni.

2019. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy az enyém is fog üvölteni és kopácsolni, én nem is azt mondtam, hogy nem fog, engem az idegesít, akinek a gyereke kb. csak ezt csinálja.


Vannak értelmes ismerősök, érdekes, az ő gyerekükre, ha rászólnak az tud viselkedni. Más meg vigyorog, ha az övé idiótan viselkedik.


Nem hiszem, hogy ti nem tapasztaltatok soha a különbséget. És igenis az ilyen gyerekek idegesítőek és kerülöm őket, ahogy más ismerősök, sokszor több gyerekes családanyák is kerülik őket.


Keresztanyám még a vendégeket is kihajitotta, amikor azon vigyorogtak, hogy a kisfiuk összenyalja az ablakot. 5 gyerekes családanya, csak a gyerekei tudnak viselkedni, és a boltban sem üvöltenek, se nem vernek szét semmit.

2019. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
27%
Tolerálni kötelező őket, nem szeretni. A társadalom részei, ezt el kell fogadni. Kiszolgáltatottak, gyengébbek és nincs döntési joguk. Te meg egy életerős fiatal lehetsz, aki azt csinál amit akar. Mi bajod a gyerekekkel?
2019. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Azért az sem mindegy, hogy te most általánosan érted ezt minden gyerekre, vagy kifejezetten most saját gyerekekről van szó?


Ha sajátról van szó akkor az ember ne is akarjon gyereket.


Ha rokon gyerekekről vagy ismerősök idegen gyerekekről van szó akkro abszolúte le is sz**arhatod őket.

2019. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem szereted a gyerekeket, nem kell gyereket szülni. Nem kötelező.
2019. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
95%

Nem kötelező, én se szeretem őket, számomra se nem cukik, se nem aranyosak... főleg nem a neveletlen kiskölykök, akik hason csúszva visítanak a boltban egy negyvenedik kiskocsi miatt pl.

Egyébként valaki írta, hogy tolerálni kötelező őket. Hogy mi van??! Semmi sem kötelező, főleg nem kötelező toleralni egy obégató kölyköt, aki viselkedni nem tud. Múltkor étteremben volt egy ilyen neveletlen kissrác, rohangált, kiabált, levert egy poharat is, a szülei meg le sem tojtak. Egyszer rászóltak, hogy jaj nem szabad, aztán ennyivel letudták. Nem zavarta őket, hogy rajtuk kívül jó néhányan voltak még az étteremben, akik talán azért mentek, hogy nyugisan egyenek egyet, nem pedig azért, hogy fejfájásuk legyen. Na én ezt egyáltalán nem tolerálom és nem is fogom, szóltam is a szülőknek, hogy fogják vissza a vadállat gyereküket, de nem én voltam egyébként az egyetlen, aki szólt a kedves szülőknek, hogy talán kordában tarthatnák a gyereket..

Úgyhogy nem, nem kötelező tolerálni a gyerekeket sem, majd mindenki eldönti saját maga H mit tolerál és mit nem, ennyi.

2019. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!