Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok ez hogy működik?...

Nálatok ez hogy működik? Véleményt kérnék

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről? Anyukámnak van egy viszonylag új párja, elég sokszor van nálunk, jól kijönnek, úgy tűnik.

Nem régen beszéltem egy ismerősömmel, és ő mondta nekem, hogy az ő anyja párja, van hogy elviszi őket vacsorázni, ebédelni, valami programot talál ki közösen. Még erre igazából sosem gondoltam, hogy így illene vagy nem, de anyukámat 3 havonta elviszi ha úgy van, de még engem sosem kérdezett meg, hogy nem e mennék velük valahova, kirándulni is mentek már, enni is, koncentre is, de mindig utólag tudom meg mikor hazajönnek, hogy milyen szép helyen voltak. Lehet nem bír annyira, vagy nem akar annyira megismerni?


2019. okt. 20. 10:59
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy?
2019. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom, elöször ök ketten akarják kideríteni, hogy mennyire jönnek ki egymással.

Amíg nem akarnak tartósan együttélni, addig veled nem igazán kell elmélyíteni a kapcsolatot, egyelöre nem te vagy a központban.

MAjd ha ök ketten eldöntötték, hoyg összetartonak, akkor jössz te is bele a képbe.

2019. okt. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
92%
A 2-es leírt mindent, legyél türelemmel!
2019. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
84%

Ha úgy érzi, hogy idegenkedsz tőle, vagy látszólag nem bírod, akkor nem is fog elhívni.

Amúgy meg honnan tudod, hogy nem anyukád mondta neki, hogy ha már itthon hármasban vagytok, akkor ha elmennek valahova, akkor csak kettesben akar vele lenni?

Vagy mért nem kérdezed meg, hogy megyeznek-e valami programot hármasban csinálnotok?

2019. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Azért annyi ideje már együtt vannak, hogy nem most ismerkednek, 1.5 éve tart.


Itthon sem vagyunk egymás nyakán, sokszor én külön is eszek más időpontba, ha akkor épp nem vagyok itthon, vagy sürgős dolog van.


Volt szó anyukámmal a férfiről, pontosan az hogy mi lesz később ha nekem is lesz családom, akkor a férfi is minden rendezvényre, babát megnézni jön vele,vagy hogy képzeli ezt el. Azt mondta persze, mert a párja, viszont én meg a lánya vagyok, de semmi kontakt, közös dolog nincs köztem meg a férfi között, fura nekem ez.

2019. okt. 20. 11:33
 6/46 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy én épp vacsorát csináltam ők este mentek el, de nem mondták, hogy ne bíbelődjek vele úgyis enni mennek, menjek én is Természetesen fizetnem a részem is, nem várok el több ezer forintot, hogy rám költsön, csak hát jobban megismerném én is, mert így kicsit fura, hogy behozta az életünkbe, de nem engedi anyukám sem hogy kicsit megismerjem, beszélgessünk, ott legyek egy programon, de visszafelé pl elvárná anyum, hogy a barátomnak pl mutassam be őt is majd.
2019. okt. 20. 11:37
 7/46 anonim ***** válasza:
72%

1,5 év már "viszonylag" sem új pár!

Kezdhetjük elölről a gondolkodást.

2019. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
89%
Legjobb lenne, ha hárman megbeszélnétek ezt, mert mi nem fogjuk tudni kitalálni, mi van a dolog mögött, mert nem ismerjük őket. Maximum találgatni tudunk.
2019. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
89%
Kettesben akarnak lenni.Ha jól értem,már nem vagy gyerek,talán azt gondolják,hogy unatkoznál mellettük.
2019. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Nyilván, nem is állandó nyakunkon logast terveztem, én is felnőttem, kell nekik a tér, szerelmesek, anyu is végre megtalálta az igazit talán. Viszont én szívesen képzeltem volna el úgy, hogy akár segített volna nekem később, vagy úgy hogyha anyu nem is ért volna rá, vele mentem volna el valahova, tehát azért mégiscsak mint egy jó fickó, aki anyuval van, de elfogad engem, és szívesen segít.

Anya nagyon szereti a gyerekeit, van hogy egyikkel órákat telefonál, vagy éppen segít a fiának valamit, támogatja úgy érzem. Köztünk meg van egy ilyen hézag a férfivel.


1.5 éves kapcsolat azért nálam még újnak számít, alapból első fél egy év a másik kiismermerése nagyjából

2019. okt. 20. 12:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!