Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok ez hogy működik?...

Nálatok ez hogy működik? Véleményt kérnék

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről? Anyukámnak van egy viszonylag új párja, elég sokszor van nálunk, jól kijönnek, úgy tűnik.

Nem régen beszéltem egy ismerősömmel, és ő mondta nekem, hogy az ő anyja párja, van hogy elviszi őket vacsorázni, ebédelni, valami programot talál ki közösen. Még erre igazából sosem gondoltam, hogy így illene vagy nem, de anyukámat 3 havonta elviszi ha úgy van, de még engem sosem kérdezett meg, hogy nem e mennék velük valahova, kirándulni is mentek már, enni is, koncentre is, de mindig utólag tudom meg mikor hazajönnek, hogy milyen szép helyen voltak. Lehet nem bír annyira, vagy nem akar annyira megismerni?


2019. okt. 20. 10:59
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
58%
Szard le. Ne foglalkozz vele. Koltozz el, ha zavar es, ha anyad megkerdezi, miert mondd el azt amit itt leirtal. Ha meg nem tudaz elkoltozni szokd meg. Arra nem gondoltal esetleg, hogy fozol vacsit es megvendegeled oket? Meg raksz ki egy uveg bort es beszelgettek?
2019. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, valószínűleg tényleg ez a megszokás lesz a megfelelő, hisz anyum sajnos kibeszéli magukat, pl mikor esküvőre nem hívtak akkor is, hogy nem illik engem oda elhivni, mintha egy óvodás lenne az ember aki bajt csinál :)


Idővel tényleg úgyis külön kerülünk, hisz nem akarok 30 éves koromban is itthon lakni, egyenlőre gyűjtögetek

2019. okt. 20. 13:07
 23/46 anonim ***** válasza:
37%
Felnőtt vagy. Felnőtt gyereket nem igazan szokás 3 kereknek vinni. Nálunk a családban van egy pár, ahol mindkét oldalról 3 felnőtt gyerek van, nem viszik őket programokra. Felnőttek. Egy másik párnál egy kiskamasz van, őt viszik. Nem olyan bonyolult ez.
2019. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy valóban így van, nekem amiatt volt fura mert hogy egyedül vagyok abban az időben úgyis itthon, tehát tulajdonképpen kellemes lenne a hasznossal.


De van igazság ebben is

2019. okt. 20. 13:18
 25/46 anonim ***** válasza:
73%
Hát nekem rosszul esne nagyon, hogy valaki 1,5 éve jár anyámmal de egyáltalán nem kiváncsi rám. Mondjuk nekem anyád helyében is vészcsengő lenne ez a helyzet. Az mekkora hülyeség hogy téged nem illik meghivni az esküvőre! Ha nyitni akartak volna feléd, alap hogy meghivnak. Én leülnék anyukámmal, elmondanám hogy ez a szitu nem tetszik, és ha nem fog változni , egy percig se várja h te az esküvődre meghivod a pasit, vagy majd a nálad tartandó családi ebédre, vagy ha gyereked lesz körülötte se akarod látni. Döntsék el, válasszanak, milyen viszonyt szeretnének veled de akkor tőled is ugyanazt várhatják majd el.
2019. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
47%
Ez úgy szokott lenni, hogy majd akkor fognak keresni, ha érdekük fűz hozzá. Most egy unalmas fiatal felnőtt vagy, nem töri magát anyukád párja. De ha mondjuk jól kereső valaki leszel, akkor majd az összes gyereke esküvőjén részt vehetsz. Sőt még keresztanyu is lehetsz a mostohatesóéknál.
2019. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
83%
Anyukáddal akar kettesben lenni. Ennyi!
2019. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
79%
Hívd meg te őket!
2019. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
77%

Még mindig nem tudjuk mennyi idős vagy, de nem gyereknek tűnsz, vagyis csak a gondolkodásod az.

Ha mindenképp közös programot akarsz, szervezz te és hívd el őket vacsizni, kirándulni, moziba, amit szeretnél.

2019. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem találd fel magad. Barátnőid nincsenek? Barátod/pasid nincs?
2019. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!