Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok ez hogy működik?...

Nálatok ez hogy működik? Véleményt kérnék

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről? Anyukámnak van egy viszonylag új párja, elég sokszor van nálunk, jól kijönnek, úgy tűnik.

Nem régen beszéltem egy ismerősömmel, és ő mondta nekem, hogy az ő anyja párja, van hogy elviszi őket vacsorázni, ebédelni, valami programot talál ki közösen. Még erre igazából sosem gondoltam, hogy így illene vagy nem, de anyukámat 3 havonta elviszi ha úgy van, de még engem sosem kérdezett meg, hogy nem e mennék velük valahova, kirándulni is mentek már, enni is, koncentre is, de mindig utólag tudom meg mikor hazajönnek, hogy milyen szép helyen voltak. Lehet nem bír annyira, vagy nem akar annyira megismerni?


2019. okt. 20. 10:59
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
73%
Azt írtad, gyűjtöd a pénzt, tehát valószínűleg dolgozol. Hívd meg őket te egy vacsorára egy étterembe. Meglátod, erre mit lépnek, ha elmennek Veled, hogyan viselkedik a pasi. Pl. hogy ott is csak és kizárólag anyukáddal beszélget-e.
2019. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, egyik kommentbe mintha írtam volna. Tehát mint ahogy valaki írta is fiatal felnőtt, vannak barátaim, és jelenleg van barátom szerencsére.

Próbáltam azt is, hogy főzni és, hogy kóstoljak meg, egyenek belőle, de pont akkor ettek előtte, vagy valami kifogás volt emlékszem, hisz megmaradt végül.


Viszont úgy döntöttem magamban, kommentek után, és a magam véleménye alapján is, ha idősebb leszek, családom lesz, külön élek, anyukám jöhet ha akar, de kizárólag pasi nélkül, ha ennyi idő alatt nem változott a helyzet, akkor már nem is fog.

2019. okt. 20. 17:01
 33/46 anonim ***** válasza:
42%

Te aztán nagyon képben vagy a kapcsolatokkal...

Hol viszonylag új egy másfél éves kapcsolat?

Ha meg együtt élnek, rohadtul nem kell 1 év ahhoz, hogy megismerjék, kiismerjék a másikat. Ha a másik nem mutat másik arcot, mint amilyen valójában, akkor pár hónap együttélés alatt már bőven minden rigolyáját megismeri a másiknak az ember.

2019. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Nem, nem élnek együtt, heti 2 esetleg 3 napot van itt, altaban este jön 6 körül másnap délelőtt megy, vagy délután.
2019. okt. 20. 17:25
 35/46 A kérdező kommentje:
Meg ugye a hétvége, olyankor általában itt van, nem mindig, de ha ideje van.
2019. okt. 20. 17:26
 36/46 anonim ***** válasza:
53%

Azt gondolom, hogy a pasi csak anyukádat akarja és téged nem. Örülj, hogy már felnőtt vagy, mert ha kisebb lennél, akkor sokkal több lelki sebet szereznél.

Vannak ilyen emberek akiket más gyereke nem érdekel.

Arról nem írtál, hogy a közös programokon az ő gyerekei részt vesznek?

Nézz te is át rajta, tégy úgy mintha ott se lenne.

2019. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
88%
Ha meg nem él veletek, akkor minek hívna?
2019. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Az ő gyerekei sokkal idősebbek, 30 körüliek, családjuk van már. Ezért is mondtam valakinek itt, hogy abban egyetértek, hogy nem kell a nyakukon lógni, unalmas is lenne,de ott is van közös program, ilyen az esküvő, vagy mikor a fia és az ő felesége főztek és meghivták őket, ez nálunk úgy lenne, hogy én mennék velük fél évben egyszer, ami nem olyan vészes.


Nem igazán veszem a szívemre, ha anyukám akar majd hozzám jönni bármikor jöhet, de a pasi szemmel láthatóan nem kíváncsi rám, nem bír, nem vagyok szimpatikus gondolom.

2019. okt. 20. 18:52
 39/46 anonim ***** válasza:
50%
A barátod jár a szüleivel közös programra?
2019. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
72%
Akik azt irják h hivd el te vacsizni: hát nem!! A pasinak kellene megpróbálni beilleszkedni , ő az új a családotokban. A szomorú igazság h nem kiváncsi rád, igy te se foglalkozz vele.
2019. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!