Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a...

Most tényleg én vagyok a házisárkány?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük férjemmel hogy elmegyünk ma délután a játszótérre a gyerekekkel. Mire felöltöztem és felöltöztettem őket addigra benyögte hogy telefonált az anyja valami szerszámot el kell vinnie az öccsének. Mondom de miért nem jön el érte, még kulcsa is van? Hat tudom milyen...

Alig van valami családi programunk és próbálom az apjukhoz szoktatni őket mert nem sokara műtétem lesz. Erre ilyenek miatt csúszik.

Én meg ugye kiakadtam főleg hogy ez nem az első eset erre anyós elkezdi hogy milyen házisárkány vagyok...

Teljesen kiakadtam.


2019. okt. 20. 16:41
1 2
 1/13 Savlekotő ***** válasza:
72%
Apjukhoz szoktatni.. Gondolkodni kellene kinek szültök.. :(
2019. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Hát, az is lehetsz, ha a gyerekeket az apjukhoz kell szoktatni. Gondolom, anya kis majmai...
2019. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
60%
Miert nem mentetek vele?
2019. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem ismerik az apjukat, vagy mi?
2019. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Hiszti helyett elkísérhettétek volna őt, aztán mehettetek volna a programra, vagy apuka elvitte volna a gyerekeket a játszótérre, te meg elvitted volna a szerszámot.

Amúgy nem értem miért kéne az apjukhoz szoktatni. Nem együtt éltek, vagy apuka külföldön dolgozik és csak bizonyos időközönként jár haza?

2019. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azért kell az apjukhoz szoktatni mert rengeteget dolgozik és szinte csak hétvégén van itthon. Nem én akartam így. De nyilván hozzám ragaszkodnak ha szinte csak én vagyok velük.

Azért nem mentünk mert nem vagyok jóban anyóssal, nem fogok neki ott jópofizni.

2019. okt. 20. 17:05
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom azért kell az apjukhoz szoktatni,mert keveset van otthon.
2019. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Anyós elkezdi, hogy házisárkány vagy? Ezt kinek mondta, ha nem nála laktok? Mellesleg ne foglalkozz az anyós véleményével. Viszont a férjed sem érett meg a férj szerepre, ha előbbrevaló neki az öcsikéje, mint a saját családjával megbeszélt program.
2019. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert még vonalban volt amikor mi beszéltünk... Isten ments hogy nála lakjunk. Igen én is ezen akadtam ki. Az elején csinálta ezt amikor össze költöztünk, akkor megbeszéltük hogy nem oké és évekre le is állt. Most kezdte néhány hónapja újra...
2019. okt. 20. 17:14
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem gondolom hogy egy délutáni játszóterezésből ekkora hisztit kellene csapni...
2019. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!