Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a...

Most tényleg én vagyok a házisárkány?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük férjemmel hogy elmegyünk ma délután a játszótérre a gyerekekkel. Mire felöltöztem és felöltöztettem őket addigra benyögte hogy telefonált az anyja valami szerszámot el kell vinnie az öccsének. Mondom de miért nem jön el érte, még kulcsa is van? Hat tudom milyen...

Alig van valami családi programunk és próbálom az apjukhoz szoktatni őket mert nem sokara műtétem lesz. Erre ilyenek miatt csúszik.

Én meg ugye kiakadtam főleg hogy ez nem az első eset erre anyós elkezdi hogy milyen házisárkány vagyok...

Teljesen kiakadtam.


2019. okt. 20. 16:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem neked van igazad. Már az is gáz, hogy szoktatni kell őket az apjukhoz.

Érdekes, hogy egy férfinél az, hogy van munkája, mennyire mentségnek számít a gyerekei leszarására, bezzeg ha egy nő csinálna ilyet...

2019. okt. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen ebben teljesen igazad van utolsó.

Ez olyankor is bebizonyosodik amikor pl már hetek óta nem aludtam (a kicsi még csak 1 éves) és egész napos szaladgálás, házimunka stb után kettő szalad 2 felé fürdetés után és ha már picit kiakadok rögtön az van hogy milyen anya vagyok...

De a mai eset sem lett volna akkora probléma, de megbeszéltük mit csinálunk... Azon akadtam ki leginkább hogy miért nem képes az öcsikéje biciklire ülni és eljönni érte. Bezzeg nekem ha kell valami elmegyek érte...

2019. okt. 21. 00:22
 13/13 anonim ***** válasza:
89%

Ne vedd fol. Persze hazisarkany vagy, mert aggodsz a muteted miatt, amiek az idejere korhazba mesz es gondolom par napot a sokat dolgozo ferjeddel maafnak otthon az 1 eves es nem tudom hany eves masik gyereked. Es igen ilyenkor elotte celszeru nehany praktikus kozos program beleertve a jatszoterezest, furdetest, etelkeszitest, altatast is. Ugyanis sok okos valaszolo: ha a tapasztalatlan apuka egyedul marad ket kicsvel es anyu korhazban, akkor szoktak jonni az oylan esemenyek, hogy olyamatos teleronalas hol a pelenka miert nem eszi meg mit adjak ra o hat igen a jatszin megfazhatott nem talalom nem tudtam nem mondtad. Anya meg labadozik es kozben szetaggodja magat. Apu nem tud altatni gyerekek uvoltenek. Hat ezek miatt kell elotte egy kis osszeszoktatas pontosabban apunak betanulas.

Es hetvegen ha nem dolgozik akkor van erre ideje, de erre occset kell kiszolgalni szerszammal mama telefonjara...csalad all feloltozve apu meg szalad haza mamahoz. Kerdezo en is kiakadtam volna😀

2019. okt. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!