Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom fia ilyen bunkó?

Párom fia ilyen bunkó?

Figyelt kérdés
Egy rendezvényen oda jött hozzánk párom fia /23 eves/és apját meghívta egy italra engem nem. Ott ittak mellettem. Nekem rosszul esett de nem szóltam semmit
2019. nov. 1. 17:09
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
46%
Lehet nem akarja a pénzét az apja aktuális nőjére pazarolni.
2019. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
24%
Az.
2019. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
47%

"Lehet nem akarja a pénzét az apja aktuális nőjére pazarolni."


Majd aztán az apja aktuális nője sem főz neki vacsit, ha meglátogatja az apjáékat. Sütivel sem kínálja.

(Ezen tudnak ám besértődni, ismerem a témát.)

2019. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem az a kérdés, hogy a Kérdező vagy a párja miért nem vett neki italt, hanem alapból bunkóság egy pár egyik tagját meghívni valamire, a másikat meg semmire. Ez alapvető illem, nem pedig azt kell taglalni, miért nem vett magának.
2019. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
24%
Úgy gondolom, hogy te senkije nem vagy annak a fiúnak. Miért kellett volna meghívnia?
2019. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
51%

"Úgy gondolom, hogy te senkije nem vagy annak a fiúnak. Miért kellett volna meghívnia?"


Jaj, ezeket a válaszokat úúúúgy bírom. Ugye neked mostohamamid volt, és nem tudtad feldolgozni?

Amúgy meg remélhetőleg a Kérdezős is úgy veszi majd alkalomadtán, hogy a fiú neki a "senkije".

2019. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Savlekotő ***** válasza:
19%
Idegeneket nem kell italoztatni,minden soron jövő macát kéne itatni a gyerekének,a párja italoztassa ha nincs rá keret egy dobozos szarra se az szar ügy..
2019. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
6%

"oda jött hozzánk párom fia /23 eves/és apját meghívta egy italra engem nem"


Mert ez a kulturált módja annak, ha valamit meg akar vele beszélni ami nem tartozik rád, kizárólag az apjára.

Tudod, van olyan dolog, amit egy fiú csak az apjával, vagy egy lány csak az anyjával tud megbeszélni, ill. tanácsot kérni tőlük.


Amúgy csúnya dolog, hogy elszedted a pasidtól az összes pénzét.

2019. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy látvány akar egy tarsasag láthatóan összetartozik, akkor bunkóság csak az egyiküket meghívni.
2019. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
73%

Na megegyszer, mert a szótárprogram atirta:


Tehát ha egy pár, vagy egy társaság láthatóan össze tartozik, bunkóság csak egyiküket meghivni

2019. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!